CHP'nin 128 milyar itirazına ret

CHP'nin 128 milyar itirazına ret

Eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın vekili Avukat İsa Sinan Göktaş, "128 milyar dolar" davasında tazminat ödemeye mahkûm edilen CHP tarafından yapılan itirazın üst mahkemece reddedildiğini duyurdu. Göktaş, tazminat bedelinin Albayrak tarafından Türkiye Şehit Yakınları ve Gaziler Dayanışma Vakfı'na bağışlandığını da paylaştı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın vekili Avukat İsa Sinan Göktaş, geçtiğimiz günlerde “128 milyar dolar” iddiaları nedeniyle CHP’nin 60 bin lira tazminat ödemeye mahkûm edildiğini açıklamıştı. Göktaş, tazminat bedelinin Albayrak tarafından Türkiye Şehit Yakınları ve Gaziler Dayanışma Vakfı'na bağışlanacağını da söylemişti. CHP'nin yaptığı itiraz üst mahkeme tarafından reddedildi.

Kararı sosyal medya hesabı twitterdan duyuran Avukat Göktaş, "Ana muhalefet partisi, yalanlarına devam etmekte, hedefe koydukları kişilere karşı hiçbir etik değer gözetmeksizin saldırmakta ve bu uğurda yalanı dahi meşru görmektedir" ifadelerine yer verdi.

Berat Albayrak'ın CHP'den tahsil edilen tüm bedelin Türkiye Şehit Yakınları ve Gaziler Dayanışma Vakfı’na bağışlanacağı açıklaması yaptıklarını hatırlatan Göktaş, bir de yapılan ödemeye ilişkin dekontu da paylaştı.