Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Afrika rüzgarı esti

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Afrika rüzgarı esti

Cumhurbaşkanlıgı Külliyesi'nde Afrika rüzgarı esti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan tarafından düzenlenen etkinlikte Afrikalı misafirler ağırlandı. Külliye'de Afrika müzikleri yankılanırken, kıtaya ait ürünler sergilendi. İşte Fulya Öztürk ve Halil Kahraman'ın izlenimleriyle Külliye'de esen Afrika rüzgarı ve önemli mesajlar...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Müzikler keyiflendirdi, kıtaya özgü ürünler ilgi çekti. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Afrika rüzgarı esti. Bütün bu etkinliğin tek sebebi vardı. O da Afrika'yı gündemde tutmak, sesi olmak, destek olmaktı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Dünya Gönüllüler Günü kapsamında Külliye'de Afrikalı misafirleri konuk etti. Hiç unutamadığı Afrika ziyaretinden başladı konuşmasına. Önemli mesajlar verdi. Ankara'da açılan geliri kadınlara giden 'Afrika Evi'nin derneğe dönüştüğünü de açıkladı Emine Erdoğan. "Daha yapılacak iyilikler var" dedi.

Afrikalı misafirler Emine Erdoğan'la fotoğraf çektirdi. Ankara'da sahne alan Afrikalı grubun enerjisi de herkesten tam not aldı. Külliye'de konser veren grubu, Emine Erdoğan sahnede tebrik etti. Müzisyenlerle ritim tuttu.