None

Demirören Medya'ya 4 ödül

A A

13.05.2022 - 22:25 Son Güncelleme:

Trafik Medya Ödülleri sahiplerini buldu. Törende konuşan Süleyman Soylu, "Trafik kazaları nedeniyle hiç kimsenin ölmediği, kalıcı hasar görecek şekilde yaralanmadığı bir Türkiye'yi vizyon olarak belirledik" dedi. Törende Demirören Medya, 4 ödüle layık görüldü.

"işinden evine dönerken, seyahat ederken, sevdiklerine kavuşma heyacanı içerisindeyken alışveriş için veya sırf hava almak için yürürken hayatını kaybetmemelidir. Bir tekerlekli sandalyeye bir ömür boyu mahkum olmamalıdır. İşte bu sözlerle trafikte can güvenliğine dikkat çekti. "Bizim hissiyatımız fikrimiz odur ki hiç kimse yaşama hakkını basit sebeplerle kaybetmemelidir" dedi.

Trafik Medya Ödülleri sahiplerini buldu. Törene İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile birlikte İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş ile medya ve sanat camiasından çok sayıda isim katıldı. Trafik kurallarına verilen öneme değinildi.

Törenden Demirören Medya 4 ödülle ayrıldı. Demirören Medya TV Grup Başkanı Murat Yancı ve CNN TÜRK Ana Haber Spikeri Fulya Kalfa ödüle layık görüldü. Murat Yancı adına ödülü Kanal D ve teve2 Programlar Direktörü Ceyda Gönenç aldı.

Kanal D'nin sevilen dizisi Yargı ve sabah programı Neler Oluyor Hayatta? da ödüle layık görüldü. Ödülleri Bakan Soylu, seçici kurul üyeleri ile birlikte verdi.