"Elektriğim kesik dedirttiler" iddiası... Kılıçdaroğlu'nun ziyaret ettiği Öztürk konuştu

"Elektriğim kesik dedirttiler" iddiası... Kılıçdaroğlu'nun ziyaret ettiği Öztürk konuştu

{ title }

SONRAKİ VİDEO

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 3 ay önce elektriği kesildiği iddiasıyla ziyaret ettiği İbrahim Öztürk, vaatlerle CHP'liler tarafından kandırıldığını iddia etti. Ziyaret sonrasında kendisinin kimseye ulaşamadığını ileri sürdü. Öztürk, "Kemal Kılıçdaroğlu'nun da haberi yok. Kılıçdaroğlu'nu da kandırdılar'' ifadelerini kullandı. Öztürk, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Mamak Belediye Başkanı Murat Köse'den de özür diledi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

"KILIÇDAROĞLU'NUN HABERİ YOK, ONU DA KANDIRDILAR"

"3 ay önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu evime misafir oldu. Misafir olmadan önce ilçe başkanı beni buldu. İl başkanı ile beraber evime geldiler. Elektriğim kesik olmadan kesik dedirttirdiler. Kemal Kılıçdaroğlu'nun da haberi yok. Kemal Kılıçdaroğlu'nu da kandırdılar. Bana il ve ilçe başkanı vaatler verdi, 'Eksiğin neyse biz tamamlayacağız' dedi." CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 3 ay önce elektriği kesildiği iddiasıyla ziyaret ettiği İbrahim Öztürk'ün iddiası bu. Öztürk vaatlerle CHP'liler tarafından kandırıldığını iddia etti.

"EVİNE HER ŞEYİ GETİRECEĞİZ DEDİLER"

CHP lideri elektriğe yapılan zamları protesto etmişti. Faturasını ödememiş ve soruna dikkat çekmek için elektriği kesilen aileleri ziyaret etmişti. CHP liderinin ziyaret ettiği ailelerden biri de Ankara'nın Mamak ilçesinde yaşayan İbrahim Öztürk'tü. Öztürk, "Evime inceleme ekibi geldi. İncelediler, evimde hiçbir şey olmadığını... 'Sana her şeyi getireceğiz' dediler. 'Halı, oturma, salon takımını getireceğiz' dediler. Mesaj atıyorum WhatsApp'tan cevap vermedi" dedi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

ERDOĞAN VE KÖSE'DEN ÖZÜR DİLEDİ

Öztürk, Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ve Mamak Belediye Başkanı Murat Köseden özür diledi. "Cumhurbaşkanı ve Mamak Belediye Başkanı Murat Köse'den çok özür diliyorum. Beni affetmesini istiyorum. Elimden tutmasını istiyorum. Bunlar beni belediyeye karalattılar, kötü ettiler. Bunlar yine bana sahip çıkmadı, Sayın Belediye Başkanımız Murat Köse sahip çıktı" diye konuştu.

DÖNMEZ:YALANCININ MUMU YATSIYA KADAR YANAR

Enerji Bakanı Fatih Dönmez ise sosyal medya hesabından ''Yalancının mumu yatsıya kadar yanar'' paylaşımında bulundu.

DAĞ: YALANLARIN ORTAYA ÇIKMA GİBİ BİR HUYU VARDIR

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ da ''Yalanların ortaya çıkma gibi bir huyu vardır'' dedi. ''O dönem elektriği kesik ev bulamayınca gittikleri evlerde 'elektrik kesikmiş' gibi rol yaptılar. Siyasi şov için vatandaşlarımızı da yalanlarına alet etmekten hiç çekinmediler. Tam da CHP tarzı siyaset'' ifadelerini kullandı.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber