hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Gabonlu öğrencinin sır ölümü! 17 yaşındaki genci kim neden öldürdü?

  Karabük'deki Filyos Çayında cansız bedeni bulunan 17 yaşındaki Gabon uyruklu öğrencinin ölümüne dair soruşturma sürüyor. Habercilere konuşan ailenin avukatı şüphelinin verdiği ifadelerle ilgili konuştu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Gabonlu öğrencinin sır ölümü hala araştırılıyor. 26 Mart'ta Filyos Çayı'nda cansız bedeni bulunan Deni Dina-Bongho'nun sır ölümü araştırılıyor. Yürütülen soruşturmada 8 kişi gözaltına alınmıştı. Adliyeye sevk edilen şüphelilerin tamamı serbest bırakıldı.

  Dina’nın avukatı Bahadır Şeker ise, verilen karara tepkili gösterdi ve “D.A ifadesinde açıkça şunu söylüyor, benim arabamdaydı, elleri kanıyordu, elleri kanamasından sonra araba devam ettiği sürede kapıya açmak suretiyle atlamaya çalıştı. Bir kişi giden arabadan neden atlamaya kalkışır?” sözlerini kullandı.

  Tutuklanma istemiyle sevk edilen D.A isimli kişinin tutuklanmasının reddine ve adli kontrol şartıyla adli ceza hakimliğinden karar verildi.

  Gabonlu gencin faili ya da failleri henüz ortaya çıkmadı. Cansız bedeni Filyos Çayı'nda bulunsa da ön otopsi raporunda boğulma belirtisi yok. Yani öldürüldükten sonra cansız bedeni nehre atılmış. Genç kızın annesine gönderdiği eski telefonunda da sayısız taciz mesajı var. Polis her detayı araştırıyor.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow