"Gizli fon"un GPS'li çantası savcılıkta

"Gizli fon"un GPS'li çantası savcılıkta

Futbol dünyasını sarsan "gizli fon" dolandırıcılığıyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Banka müdürü Seçil Erzan'ın iş insanı Atilla Baltaş'tan aldığı para dolu çantada bulunan GPS cihazı savcılığa teslim edildi. Çantanın Seçil Erzan tarafından eski futbolcu Semih Kaya'ya teslim edildiği ortaya çıkmıştı.

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

SEÇİL ERZAN OLAYINDA YENİ GELİŞME

Futbolcular, iş insanları ve ünlü birçok isim... 18 kişinin aralarında bulunduğu milyonlarca dolarlık dolandırıcılık olayı ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

BALTAŞ'IN GPS'Lİ ÇANTASI FUTBOLCU SEMİH KAYA'YA VERİLMİŞTİ

Seçil Erzan'ın iş insanı Atilla Baltaş'tan aldığı para dolu çantada bulunan GPS cihazı, Baltaş'ın avukatı tarafından savcılığa teslim edildi. GPS'li çanta, Seçil Erzan tarafından Semih Kaya'ya verilmişti. Eski futbolcu Kaya ise çantayı Atilla Baltaş'a geri vermişti.

Seçil Erzan'dan çanta içinde para alan Semih Kaya parayı bankaya yatırdıktan sonra çantayı geri vermek istemiş, Seçil Erzan çantanın Semih Kaya'da kalabileceğini söylemişti. Çantayı alarak Bodrum'a gitmek için yola çıkan eski futbolcu, ses gelmesi üzerinde çantadaki GPS cihazını fark etmişti.

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

Gizli fonun GPSli çantası savcılıkta

Çantanın Semih Kaya'dan önce özel fon adı altında para getiren iş insanı Atilla Baltaş'a ait olduğu ortaya çıktı. Baltaş'ın avukatı GPS cihazlarının çantaya bir hırsızlık olayı nedeniyle yerleştirildiğini belirtti ve cihazların Seçil Erzan ya da Semih Kaya ile ilgisi olmadığını söyledi.

SEMİH KAYA "GPS GÖRÜNCE KORKTUM" DEMİŞTİ

Olayla ilgili "GPS olduğunu görünce çok korktum. Çünkü beni takip ettiklerini düşündüm" diyen Semih Kaya, olayla ilgili sadece Seçil Erzan'dan şikayetçi olmuştu. Baltaş ise 5 milyon dolarlık zararı nedeniyle şikayetçi olduğunu belirtmişti.

Sıradaki Haberadv-arrow
Sıradaki Haberadv-arrow