Güngör Arslan cinayetinde yeni görüntü

Güngör Arslan cinayetinde yeni görüntü

{ title }

SONRAKİ VİDEO

Kocaeli’de haber sitesi sahibi gazeteci Güngör Arslan, geçtiğimiz yıl şubat ayında uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybetmişti. Katil zanlısı Ramazan Özkan'a müebbet hapis verilen cinayete dair yeni bir güvenlik kamerası görüntüsü de ortaya çıktı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Saniyeler içinde defalarca ateş açtı, cinayetin ardından da olay yerinden kaçtı. Gazeteci Güngör Arslan cinayetinin yeni görüntüsü ortaya çıktı.

Kocaeli'de yerel gazete olan Ses Kocaeli'nin sahibi 60 yaşındaki Güngör Arslan, 19 Şubat 2022'de bürosunda silahlı saldırıya uğrayarak hayatını kaybetmişti. Olayın ardından katil zanlısı Ramazan Özkan ve 13 kişi hakkında çeşitli suçlardan dava açılmıştı. Kocaeli 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nce 9 Ocak'ta karara bağlanan davada, saldırgan Ramazan Özkan ve olayın azmettiricilerinden Burhan Polat ağırlaştırılmış müebbet hapse, diğer 8 sanık da çeşitli hapis cezalarına çarptırılmıştı. 4 sanık ise beraat etmişti.

Gazeteciyi kurşun yağmuruna tutan Ramazan Özkan'ın saldırı görüntüsü de ortaya çıktı. Kayıtlarda yüzünde cerrahi maskeyle gelen Özkan'ın elindeki tabancayla Güngör Arslan'a ateş ettiği ve olay yerinden kaçtığı görülüyor.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber