hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Güvenlik korucusuna aracında infaz

  { title }

  SONRAKİ VİDEO

  Şırnak’ın Cizre ilçesinde Mustafa Erdem adlı güvenlik korucusu aracında saldırıya uğradı. Önce vurulan ardından da aracı yakılan güvenlik korucusu hızlı müdahaleye rağmen hayatını kaybetti.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Şırnak’ın Cizre ilçesinde Güvenlik Korucusu Mustafa Erdem otomobilindeyken saldırıya uğradı. Kimliği belirsiz kişi veya kişiler Erdem’e silahla ateş açtı. Ardından da aracını ateşe verdi. Yangına müdahale edilse de Erdem aracından ölü olarak çıkarıldı.

  Yapılan araştırmada Erdem’in başından vurulduğu tespit edildi. Bölgeye zırhlı araçlarla çok sayıda özel harekat polisi gönderildi. Cinayetin işlendiği Sur Mahallesi'nde geniş güvenlik önlemleri alındı.

  ŞIRNAK VALİLİĞİ: TERÖR SALDIRISINDA ÖLDÜRÜLDÜĞÜ DEĞERLENDİRİLİYOR

  Şırnak Valiliği de konu ile ilgili açıklama yaparak, olayın terör saldırısı olduğunun değerlendirildiğini duyurdu. Yapılan açıklamada, "Cizre ilçesi Sur Mahallesi’nde 04.06.2023 günü saat 21.00 civarında güvenlik korucusu Mustafa Erdem özel aracında silahlı saldırı sonucu öldürülmüştür. İlk belirlemelere göre olayın terör saldırısı olduğu değerlendirilmektedir. Olay ile ilgili çok yönlü tahkikat yapılmaktadır" denildi.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow