Güvenlik korucusuna aracında infaz

Güvenlik korucusuna aracında infaz

{ title }

SONRAKİ VİDEO

Şırnak’ın Cizre ilçesinde Mustafa Erdem adlı güvenlik korucusu aracında saldırıya uğradı. Önce vurulan ardından da aracı yakılan güvenlik korucusu hızlı müdahaleye rağmen hayatını kaybetti.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Şırnak’ın Cizre ilçesinde Güvenlik Korucusu Mustafa Erdem otomobilindeyken saldırıya uğradı. Kimliği belirsiz kişi veya kişiler Erdem’e silahla ateş açtı. Ardından da aracını ateşe verdi. Yangına müdahale edilse de Erdem aracından ölü olarak çıkarıldı.

Yapılan araştırmada Erdem’in başından vurulduğu tespit edildi. Bölgeye zırhlı araçlarla çok sayıda özel harekat polisi gönderildi. Cinayetin işlendiği Sur Mahallesi'nde geniş güvenlik önlemleri alındı.

ŞIRNAK VALİLİĞİ: TERÖR SALDIRISINDA ÖLDÜRÜLDÜĞÜ DEĞERLENDİRİLİYOR

Şırnak Valiliği de konu ile ilgili açıklama yaparak, olayın terör saldırısı olduğunun değerlendirildiğini duyurdu. Yapılan açıklamada, "Cizre ilçesi Sur Mahallesi’nde 04.06.2023 günü saat 21.00 civarında güvenlik korucusu Mustafa Erdem özel aracında silahlı saldırı sonucu öldürülmüştür. İlk belirlemelere göre olayın terör saldırısı olduğu değerlendirilmektedir. Olay ile ilgili çok yönlü tahkikat yapılmaktadır" denildi.

 

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber