Hakan Fidan Twitter hesabı açtı

Hakan Fidan Twitter hesabı açtı

{ title }

SONRAKİ VİDEO

MİT Başkanlığı döneminde gizliliği ile ön planda olan Hakan Fidan, Dışişleri Bakanı olarak göreve başlaması ile resmi Twitter hesabını açtı ve paylaştığı ilk mesajında, ‘köklü geleneğe sahip hariciye teşkilatımızla milli dış politika vizyonumuzu daha da geliştireceğiz’ dedi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Cumhuriyetin 100. yılında açıklanan yeni Kabine’nin Dışişleri Bakanı Hakan Fidan oldu. MİT Başkanlığı döneminde gizliliği ile ön planda olan Fidan, bakanlık görevine başlamasıyla birlikte Twitter hesabı açtı ve ilk mesajını paylaştı.

Hakan Fidan, Dışişleri Bakanlığı görevini, Mevlüt Çavuşoğlu’ndan devraldı. Türkiye'nin en genç MİT Müsteşarı olan Hakan Fidan, Dışişleri’ne bakan olarak atanan ilk Milli İstihbarat Teşkilatı Başkanı oldu. AK Parti iktidarlarında görev yapan 7. Dışişleri Bakanı olan Hakan Fidan, istihbarattan sonra milli dış politikaya yön verecek.

Hakan Fidan Twitter hesabı açtı

Hakan Fidan, Dışişleri Bakanı olarak göreve başladıktan sonra "Hakanfidan" kullanıcı adı ile de ilk Twitter hesabını açtı. Sosyal medya hesabından ilk mesajını paylaşan Fidan, “MİT Başkanlığı görevini kardeşim İbrahim Kalın'a devrettim. Dışişleri Bakanlığı görevini tevdi eden Sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan'a şükranlarımı sunuyorum’ dedi ve ‘Köklü geleneğe sahip hariciye teşkilatımızla milli dış politika vizyonumuzu daha da geliştireceğiz.’ ifadelerini kullandı. Paylaşımda Hakan Fidan'a ait bir fotoğraf da yer aldı.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber