Hem kardeşini, hem de eniştesini öldürdü

Hem kardeşini, hem de eniştesini öldürdü

{ title }

SONRAKİ VİDEO

İzmir Bergama'da emekli uzman çavuş kız kardeşini ve eniştesini öldürdü. Çiftin 8 yaşındaki çocukları da anne ve babasının ölümüne şahit oldu. Küçük çocuk, polis gelene kadar anne ve babasının cesedi başında gözyaşı döktü.

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

İzmir'in Bergama'da iki katlı binanın üst katında annesi ile yaşayan ve psikolojik sorunları olduğu ileri sürülen emekli uzman çavuş Ali Rıza A.(55), alt katta ailesi ile yaşayan kardeşi Nesrin Cengiz'in(43) evine gitti.

Ali Rıza A. ile kahvede garson olarak çalışan eniştesi Taner Cengiz(44) arasında, tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle Ali Rıza A. belinden tabancasını çıkartıp, eniştesine doğrultu. Bu sırada aynı odada oğlu K.A. ile oturan Nesrin Cengiz, eşi Taner Cengiz'i korumak için ağabeyinin önüne geçti. Ali Rıza A.'nın tabancasından çıkan kurşunla göğsünden vurulan Nesrin Cengiz, olay yerinde yaşamını yitirdi. Ali Rıza A. daha sonra ağlayan yeğenin gözü önünde, tabancasını eniştesi Taner Cengiz'e doğrultup, art arda ateşledi. Taner Cengiz de vücuduna isabet eden 6 kurşunla yaşamını yitirdi.

Ali Rıza A., İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne gidip, "Kardeşim ve kocasını öldürdüm" diyerek, teslim oldu.

Eve sağlık ekipleri ile giden polis, çiftin çocukları K.A.'yı cesetlerin başında ağlarken buldu. K.A., sakinleştirilip, yakınlarına teslim edilirken, Cengiz çiftinin cesetleri ise polis ve savcının olay yerindeki incelemelerini ardından otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu'na gönderildi.

Sıradaki Haberadv-arrow
Sıradaki Haberadv-arrow