hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hırsızı aksayan bacağı ele verdi

  KAYNAKCNN TÜRK

  İstanbul Sarıyer’de hırsızlar üç motosiklet çaldı. Güvenlik kameralarını inceleyen polis, şüphelilerden birini aksayan bacağından tespit ederek yakaladı. Hırsızlıkla ilgili toplam 4 zanlı tutuklandı. CNN TÜRK muhabiri Tugay Saday’ın özel haberi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yüzlerini kapattılar, yakalanmayacaklarını düşünerek motosikletleri çaldılar. Ancak Sarıyer Asayiş Büro Amirliği ekipleri, o şüphelilerden birini aksayan bacağından tanıdı.

  Yer Sarıyer. Hırsızların hedefinde park halindeki motosikletler vardı. Şüpheliler önce çevreyi kontrol etti, ardından park halindeki motosikletleri çaldı. O anlarda güvenlik kamerası da kayıttaydı. Hırsızlar tanınmamak için yüzlerine maske de takmıştı. Ancak güvenlik kamerasını titizlikle inceleyen Sarıyer Asayiş Büro Amirliği ekipleri, şüphelilerden birinin aksayarak yürüdüğünü tespit etti. Ve çalışmalarını o şüpheliye yoğunlaştırdı. Yapılan araştırmalar sonucu polis önce bacağı aksayan kişiye, ardından birlikte hırsızlık yaptığı diğer 3 şüpheliye ulaştı. Kısa sürede 4 şüpheli de gözaltına alındı.

  Ele geçirilen çalıntı motosikletler, polis merkezine davet edilen sahiplerine teslim edildi.

  Emniyette sorgusu tamamlanan 3’ü çocuk 4 şüpheli işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Hakim karşısına çıkan şüphelilerin dördü de tutuklandı.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow