hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hırsızlar güvenlik kamerasında

  { title }

  SONRAKİ VİDEO

  KAYNAKCNN TÜRK

  İstanbul Şişli'de bir hırsız, girdiği evde değerli ne bulduysa çaldı. Evden çıkarken çaldığı montları ise dikkat çekmemek için üst üste üzerine giydi. O anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  DİKKAT ÇEKMEMEK İÇİN MONTLARI ÜST ÜSTE GİYEREK ÇALDI

  Dairenin kapısını özel aparatla açtı, yükte hafif, pahada ağır ne varsa çaldı. Montları ise taşımakta zorlanınca çareyi üzerine giymekte buldu.

  Hırsızların hedefindeki adres Şişli'deydi. Şüphelilerden biri özel aparatla kapıyı açtı. Ev sahibi uyurken cep telefonu, kol saati dizüstü bilgisayar ve cüzdanlarını çaldı. Çıkarken evde bulunan iki montu da aldı. Şüpheli dikkat çekmemek için montları üst üste üzerine giydi. O anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

  Soyulduğunu fark eden ev sahibinin şikayeti üzerine polis ekipleri harekete geçti. Çevredeki güvenlik kameralarını incelemeye alan Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, hırsızlık şüphelisinin bindiği aracı belirledi. Kısa süren takiplerin ardından araç durduruldu. Üç kişi gözaltına alındı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Emniyette sorguya alınan şüphelilerden birinin sahte para suçundan aranma kaydı olduğu ortaya çıktı. Sevk edildiği mahkemece tutuklandı. Diğer iki şüpheli ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow