İBB'nin online tiyatroları sürüyor

İBB'nin online tiyatroları sürüyor

İBB Şehir Tiyatroları, kültür-sanat etkinliklerini sanatseverlere online olarak ulaştırmaya Haziran’da da devam ediyor. Geçmişte sahnelenen büyük beğeni ve alkış toplamış oyunlardan sekizi, İBB Şehir Tiyatroları YouTube adresinde sanatseverlerle buluşuyor.

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

Koronavirüs tiyatro zevkinin önüne geçemiyor. İBB, sevilen tiyatro oyunlarını dijital ortamda yayınlayarak seyirciyle buluşturuyor.

Tiyatro perdeleri koronavirüs salgını nedeniyle uzun süredir kapalı. İBB Şehir Tiyatroları da sanatseverler için harekete geçti. İBB, kültür-sanat etkinliklerini sanatseverlere online olarak ulaştırmaya Haziran’da da devam ediyor.

Geçmişte sahnelenen büyük beğeni ve alkış toplamış oyunlardan sekizi, İBB Şehir Tiyatroları YouTube adresinde yayınlanacak.

Yetişkin oyunlarından olan Hürrem Sultan 7 Haziran'da, Romeo ve Juliet 14 Haziran'da, Maskeliler 21 Haziran'da, Tehlikeli İlişkiler ise 28 Haziran saat 15'te sanatseverlerle buluşacak.

MİNİK SEYİRCİLER DE UNUTULMADI.

Çocuk oyunlarından olan Hoşu'nun Utancı 6 Haziran'da, Keloğlan 13 Haziran'da, "Oyuncaktaki Sır" 20 Haziran'da , "Tembel Memiş" ise 27 Haziran'da saat 15.00'te minik sanatseverlerle paylaşılacak.

Sıradaki Haberadv-arrow
Sıradaki Haberadv-arrow