hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  İki kadın daha erkek şiddeti kurbanı!

  İki kadın daha erkek şiddeti kurbanı oldu. "Uykusunda öldü" denilen 19 yaşındaki İclal Şimşek'i babasının katlettiği ortaya çıktı. İzmir'de ise Nuran Fırat, 5 yaşındaki çocuğunun gözleri önünde eşi tarafından katledildi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Eşinden gördüğü şiddetten kaçıp baba evine sığındı. 19 yaşındaki İclal, aile içi şiddetin kurbanı oldu.

  Diyarbakır'da 19 yaşındaki İclal Şimşek, eşiyle şiddetli geçimsizlik yaşıyordu. İki sene önce ailesinin evine gitti. Ailesinin iddiasına göre, kadın yattığı uykudan bir daha uyanmadı. Ailenin ihbarıyla gelen sağlık ekibi kadının öldüğünü tespit etti. Boynunda darp izleri vardı. Gözaltına alınan aile üyeleri sorguda cinayeti, baba Kadri Koyun'un işlediğini itiraf etti. Gözaltındaki katil zanlısı babanın sorgusu devam ediyor.

  İki kadın daha erkek şiddeti kurbanı

  İzmir'de de Nuran Fırat ile eşi arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüşmesi üzerine saldırgan, eline aldığı bıçakla kadına saldırdı. O sırada ikilinin 5 yaşındaki oğlu da yanlarındaydı. Saldırgan, cinayetin ardından çocuğu alt katta bulunan ev sahibine bırakıp kaçtı. Komşuların ihbarıyla gelen sağlık ekibi, kadının öldüğünü tespit etti. Cinayetin ardından kaçan saldırgan ise aranıyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow