İnce ile Soyer arasında afiş kavgası

İnce ile Soyer arasında afiş kavgası

Memleket Partisi lideri Muharrem İnce ile CHP'li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer arasında afiş tartışması sosyal medya üzerinden devam ediyor. İnce'nin son iletisine Tunç Soyer'den videolu yanıt geldi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ile İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer arasındaki afiş tartışması sürüyor.

İnce'nin "Afişlerimizi belediye söktü" iddiası üzerine başlayan tartışma sosyal medya üzerinden devam etmiş, İnce Twitter'dan "Genel merkezin gözüne değil, milletin gözüne girmek için çalışın" mesajını vermiş, Soyer'in seçilmiş belediye başkanı ifadesine de değinerek partisinin afişlerini sökme hakkının olmadığını dile getirmişti....

O iletiye de Soyer'den videolu yanıt geldi. Tunç Soyer, afişlerin memleket partisi tarafından asıldığını ve yine parti üyelerince söküldüğünü iddia ederek güvenlik kamerası görüntüsü paylaştı. İletide "Halk her zaman gerçeklerin yanındadır ve onu karanlıkta bırakanları asla unutmaz." notunu paylaşan Soyer, 2018'deki İnce'nin kaybettiği Cumhurbaşkanlığı seçimlerine atıfta bulunarak "Ama adam kızmış" yorumunu paylaştı.