İş Ahlakı Ödülü Fulya Öztürk'e verildi

İş Ahlakı Ödülü Fulya Öztürk'e verildi

Türkiye İktisadi Girişim ve İş Ahlakı Derneği, İstanbul Üniversitesi'nin desteğiyle 'İş Ahlakı zirvesi' düzenledi. O zirvenin açılış konuşmasını Ticaret Bakanı Ömer Bolat yaptı. Zirvede iş ahlakı ödülleri de verildi. Medya alanında 'İş Ahlakı Ödülü'ne CNN TÜRK Özel Haberler Şefi Fulya Öztürk layık görüldü. 3,5 ay boyunca deprem bölgesinden kesintisiz haber yapan Fulya Öztürk'e ödülünü Ticaret Bakanı Ömer Bolat verdi.

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

Ahlaki değerlere vurgu yapıldı. Alanında öncü isimler ödüllendirildi. İGİAD yani Türkiye İktisadi Girişim ve İş Ahlakı Derneği, İstanbul'da 'İş Ahlakı Zirvesi' düzenledi. Bu yıl 8'incisi düzenlenen zirvenin açılış konuşmasını Ticaret Bakanı Ömer Bolat yaptı.

YÖK Başkanı Prof. Erol Özvar, İGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Karahan, İstanbul Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Bülent Zülfikar da zirve kapsamında önemli mesajlar verdi.

İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen 'İş Ahlakı Zirvesi'nde bu yıl ödül töreni de düzendi. Medya alanında İş Ahlakı Ödülü, CNN TÜRK Özel Haberler Şefi Fulya Öztürk'e verildi. Deprem bölgesindeki yayınlarından dolayı ödüle layık görülen Fulya Öztürk, ödülünü Ticaret Bakanı Ömer Bolat'tan aldı.

İş Ahlakı Ödülü Fulya Öztürke verildi

 

Sıradaki Haberadv-arrow
Sıradaki Haberadv-arrow