hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  İstanbul'da deniz ulaşımına sis engeli

  { title }

  SONRAKİ VİDEO

  İstanbul Boğazı'nda dünden beri etkili olan sis deniz ulaşımını olumsuz etkilemeye devam ediyor. Yoğun sis nedeniyle Şehir Hatları tüm vapur seferleri dünden beri yapılamıyor. İDO'nun Pendik-Yalova seferleri BUDO'nun da Bursa-İstanbul seferleri karşılıklı yapılamıyor. İstanbul Boğazı da sis nedeniyle çift yönlü gemi trafiğine gece yarısından sonra kapandı. İstanbul Boğazı'nda dünden beri etkili olan sis nedeniyle yapılamayan Şehir Hatları seferleri normale döndü. Yapılan açıklamada seferlerin 10.30 itibariyle yapılmaya başlandığı bildirildi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İstanbul'da dünden beri etkili olan sis hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Sis nedeniyle, vapur ve tekne seferleri bu sabah da yapılamadı. İDO ve BUDO'nun seferleri de iptal edilirken boğaz ve çevresinde etkili olan ses nedeniyle köprü neredeyse görülemiyor.

  Beşiktaş'ta, tekneye binerek Anadolu Yakasına geçmek isteyen vatandaşlar, seferlerin yapılamayacağı haberini alınca alternatif ulaşım yollarını tercih etmek zorunda kaldı.

  İstanbul Boğazı'nda dünden beri etkili olan sis nedeniyle yapılamayan Şehir Hatları seferleri normale döndü. Yapılan açıklamada seferlerin 10.30 itibariyle yapılmaya başlandığı bildirildi. 


  İDO'nun iptal edilen seferleri

  Pendik-Yalova 09:00

  Yalova-Pendik 09:00


  BUDO'nun iptal edilen seferleri

  09:00 Bursa (Mudanya) - İstanbul (Eminönü/Sirkeci)

  09:00 Bursa (Mudanya) - Armutlu (İhlas)

  09:30 Armutlu (İhlas) - İstanbul (Eminönü/Sirkeci)

  10:30 İstanbul (Büyükçekmece) - Bursa (Mudanya)

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow