İYİ Parti lideri Akşener'den seçim çağrısı

İYİ Parti lideri Akşener'den seçim çağrısı

{ title }

SONRAKİ VİDEO

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, grup toplantısında konuştu. Sandığı işaret etti, bir kez daha seçim çağrısı yaptı. "Getir sandığı kararı millet versin" diye seslendi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

"GETİR SANDIĞI, KARARI MİLLET VERSİN"

İYİ Parti Genel Başkanı, grup toplantısında konuştu. Gündeminde seçim vardı, çağrı yaptı. "Artık yeter. Milletçe artık bu masallardan bıktık usandık. Hodri meydan. Getir sandığı, kararı milletimiz versin. Hedef nasıl olurmuş, vizyon nasıl olurmuş sana sandıkta öğretelim. Sandık gelecek, milletimizin çelikten iradesi Türkiye'nin düşürüldüğü durumun faturasını gerçek sorumlusuna kesecek. Hiç kimse merak etmesin. Türk devleti de Türk milleti de çaresiz değildir. Bu milletin İYİ Parti'si var. Biz varız, biz hazırız" diye seslendi.

"Adalet; eşitliğin ve özgürlüğün mihenk taşıdır. Hukukun üstünlüğü, toplumsal gelişimin anahtarıdır" dedi. Sandıktan İYİ Parti çıkması durumunda yapacaklarını sıraladı. "İYİ Parti iktidarında temel özgürlüklerimiz tartışma konusu olmayacak. 'Konuşursam sabah 5:00'te kapıma dayanırlar' korkusu bitecek" ifadelerini kullandı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı

Akşener emeklilerin sorunlarına değindi. Daha önce açıklanan partisinin çalışmalarını bir kez daha hatırlattı. "Düşük emekli maaşı asgari ücret olmalı. 'Bayram ikramiyesi 2 bin 500 lira olmalı' diyorsunuz. 2 bin 500 lira emekli maaşı alan nasıl geçinir, nasıl kendisine bakar. Emeklilerle EYT'liler de olduğu gibi bu gruplarla ilgili çözümlerimizi hazırladık" dedi.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber