'Kameralar incelendi, raporlar hazırlanıyor'

  1. Türkiye
Video: 'Kameralar incelendi, raporlar hazırlanıyor'
Antalya Cumhuriyet Başsavcısı <a class="in-news-link" href="/ramazan" target="_blank" title="Ramazan haberleri">Ramazan</a> Solmaz, Korkuteli Adliyesi'ndeki makam odasında, polis memuru Turgut Avcı tarafından tabancayla vurulan savcı A. Kadir Küçüköner'in tedavisinin yoğun bakımda devam ettiğini, sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı.

Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, Korkuteli Adliyesi'ndeki makam odasında, polis memuru Turgut Avcı tarafından tabancayla vurulan savcı A. Kadir Küçüköner'in tedavisinin yoğun bakımda devam ettiğini, sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı.

Olayla ilgili soruşturmanın çok yönlü devam ettiğini kaydeden Başsavcı Solmaz, "Soruşturmayla ilgili 4 savcı görevlendirdik. Olay yeri incelemesi yapıldı. Çevredeki tüm kameralar incelendi. İfadeler alındı. Raporlar hazırlanıyor. Adli yönle ilgili açıklama, raporlar hazırlandıktan sonra yapılacak" dedi. Savcı Küçüköner'i ziyaret ettiklerini de belirten Başsavcı Solmaz, "Sağlığı açısından her şey çok iyi. Bizi görünce yüzü güldü. Savcımızın mesleğindeki ilk görev yeri, ilk kez bizimle çalıştı. Bizi görünce 'Sayın Başsavcım' diyerek ayağa kalkmak istedi. Bu da her şeyin yerinde olduğunu gösteriyor" diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da konuyu yakından takip ettiğini aktaran Ramazan Solmaz, "Sayın Cumhurbaşkanımıza da çok teşekkür ediyoruz. Olayı duyduğu andan itibaren yurt dışında olmasına rağmen yakından ilgilendi" dedi.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS