Kayan kamyon iş yerine girdi

Kayan kamyon iş yerine girdi

{ title }

SONRAKİ VİDEO

İstanbul Ataşehir'de geri geri kayan un yüklü bir kamyon, binanın girişindeki iş yerine çarparak durabildi. Gürültüyü duyan mahalleli büyük bir korku yaşadı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Kaza, dün saat 13.30 sıralarında Aşık Veysel Mahallesi Buğday Sokak'ta meydana geldi. İddiaya göre, Doğan Arda'nın kullandığı 34 FSV 430 plakalı un yüklü kamyon, yokuşu çıktığı sırada geri geri kaymaya başladı. Şoförünün kontrolünden çıkan kamyon, yaklaşık 10 metre geri kaydıktan sonra bir binanın girişindeki mobilya atölyesine girerek durabildi. Mahalle sakinleri büyük bir gürültüyle dışarı çıktı.

Olay sonrası polis ve itfaiye ekipleri olay yerine sevk edildi. Sokakta kimsenin olmaması olası bir faciayı önledi. Ölen ya da yaralanan olmadığı kazada, iş yerinde hasar oluştu.

"ARACIMA BİNİYORDUM, KAMYONU GÖRÜNCE KİTLENİP KALDIM"

Sokakta park halindeki aracına bineceği sırada geri geri kayan kamyonu gören Mesut Emre "Kamyon rampada kaldı. Aracıma binecektim, geri geri kaymaya başladığını gördüm. Bir anda binamıza girdi. Araca yürüyordum, kitlendim kaldım iş yerine girdi" diye konuştu.

"BÜYÜK GÜRÜLTÜ İLE DÜKKANA GİRDİ"

Dışarıdan büyük bir gürültü duyduğunu söyleyen mobil atölye çalışanı Recep Erdem, "Dur dur sesi sonrasında kamyon içeri girdi. Korktuk tabii dışarıdan gürültü ile içeri girdi. Freni boşalmış herhalde geri geri kaymış" dedi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı

"TIR ÇIKIŞI YASAKTIR' TABELASI"

Kaza yapan kamyon şoförü Doğan Arda, "Frenler tutmadı, talihsiz bir kaza yaşandı. Geri geri kaçtı araç. Allah'tan herhangi bir yaralanma olmadı" şeklinde konuştu.

Öte yandan kazanın yaşandığı sokakta 'TIR Çıkışı Yasaktır “ tabelası görüldü.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber