hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Kılıçdaroğlu ile İmamoğlu arasında soğukluk sürüyor

  { title }

  SONRAKİ VİDEO

  Biri CHP'nin eski Genel Başkanı diğeri İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Ekrem İmamoğlu arasında kurultaydan beri yaşanan soğukluk sürüyor. Kılıçdaroğlu, İmamoğlu'na randevu vermiyor. Peki neden? Detaylar haberimizde.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Cenazede, törenlerde karşılaştılar. Kameralara yansıyan birkaç saniyelik sohbet dışında bir araya gelmediler. Kurultaydan bu yana iki ismin aralarındaki soğukluk artık gün yüzüne çıktı.

  Edinilen bilgilere göre, CHP’nin 7. Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kurultay süreci ve o dönem yaşananlar nedeniyle İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na tepkili. Kulislerde Kılıçdaroğlu’nun bu nedenle İmamoğlu'nun görüşme taleplerini kabul etmediği belirtiliyor.

  Kılıçdaroğlu ile İmamoğlu arasında soğukluk sürüyor

  İmamoğlu'nun kurultaydan bu yana Kılıçdaroğlu'nu üç kez telefonla aradığı, iki kez de mesaj attığı ifade edildi. Ama CHP’nin 7. Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun bu aramalara dönmediği öğrenildi. Hatta İmamoğlu’nun Kılıçdaroğlu’na aracılarla da görüşme talebi ilettiği belirtildi. O talebe de olumlu yanıt alamayan İmamoğlu, son olarak geçtiğimiz hafta karşılaştıkları cenazede görüşme talebini iletti.

  Bu süreçte Kılıçdaroğlu’ndan görüşmek için Özgür Özel de randevu talebinde bulundu. Kılıçdaroğlu, Tunceli ziyareti sonrası Özel’le bir araya geldi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow