Kılıçdaroğlu'na "Aday mısın?" sorusu

Kılıçdaroğlu'na "Aday mısın?" sorusu

{ title }

SONRAKİ VİDEO

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan grup kürsüsünden CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na 10 soru yöneltmişti. O sorulara CHP lideri sosyal medya hesabından yanıt verdi. Erdoğan'ın "Aday mısın?" sorusuna verdiği yanıt üzerinden siyasette polemik sürdü.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan grup kürsüsünden CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na 10 soru yöneltmişti. O sorulara CHP lideri sosyal medya hesabından sorularla cevap verdi. En çok da Kılıçdaroğlu’nun “Aday olacak mısın?” sorusuna verdiği yanıt konuşuldu. CHP lideri o soruya "Erken seçimi ilan edin adayımızı açıklayalım" karşılığını vermişti.

CNN TÜRK yayınında konuşan Mahir Ünal, sorunun yanıtı “Bu değil” dedi ve “Bu sorunun cevabı bu mudur? Seçimlerin tarihinde yapılacağı çok açık. Biz Haziran 2023. 6'lı masada toplanacak dağılacaksınız. Ortada bir aday yok. Yüreğiniz yetiyorsa ben adayım deyin.” sözlerini ekledi.

Mahir Ünal, Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ailesi ile ilgili iddialarına da tepki gösterdi. Ünal, “Siyasette ailelerin konu edilmesi etik değil” dedi.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber