Mehmet Ağar'a Elazığ'da coşkulu karşılama

Mehmet Ağar'a Elazığ'da coşkulu karşılama

İçişleri ve Adalet eski bakanlarından Mehmet Ağar, AK Parti'den Elazığ 3'üncü sıra milletvekili adayı olan oğlu Zülfü Tolga Ağar'a destek olmak için Elazığ'a geldi. Mehmet Ağar, memleketine gelişte coşkuyla karşılandı, uzun araç konvoyu eşliğinde geldiği parti binasında basın toplantısı düzenledi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Tarifeli uçakla saat 13.30'da Elazığ'a gelen Mehmet Ağar, oğlu Zülfü Tolga Ağar ve binlerce partili tarafından karşılandı. Oğlu Zülfü Tolga'yı alnından öpen Mehmet Ağar, daha sonra kendisini karşılamaya gelenlere uzun süre selamlaştı. Coşkulu bir şekilde karşılanan Mehmet Ağar, daha sonra beraberindekilerle birlikte, kilometrelerce uzunluktaki araç konvoyu ile şehir merkezine geldi.

İnce'den Merkel'e: Kimin seçileceğini nereden biliyorsun?

Merkez Fahri Bey Caddesi üzerindeki AK Parti seçim koordinasyon merkezini ziyaret eden Mehmet Ağar, AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze ve partililer tarafından karşılandı. Mehmet Ağar, daha sonra seçim koordinasyon merkezinde basın toplantısı düzenledi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Seçimlerde oğluna destek olmak için Elazığ'a geldiğini belirten Ağar, "Ülkemiz çok ciddi bir süreçten geçiyor. Recep Tayyip Erdoğaniktidarının başarılı olduğuna inanıyorum. Ben de destek veriyorum. Seçimler demokrasi bayramı gibidir. Her türlü fikir olacak. Şimdi bir Cumhur İttifakı var. Oğlum 2014 yılından AK Parti'ye zaten üye. Milletvekili olmak tamamiyle onun kararıdır. Bende destekliyorum. Merkez sağa her zaman ilgi duymuş ve desteklemişim. Yani Erdoğan'a destek veriyoruz. Seçimlerin ilimize hayırlı olmasını dileriz" dedi.

Mehmet Ağar, Vali Çetin Oktay Kaldırım ve Emniyet Müdürü Doğan Cangül’ü ziyaret etti.

Basına kapalı gerçekleşen ziyarette Ağar, Vali Kaldırım ve Elazığ Emniyet Müdürü Cangül ile bir süre görüştü.