MHP'den seçim hazırlığı kampı

MHP'den seçim hazırlığı kampı

Milliyetçi Hareket Partisi, 13-15 Ocak tarihleri arasında kampa giriyor. Kampta seçimlere yönelik çalışmalar, iç ve dış politikaya ilişkin gelişmeler ve ekonomideki son veriler ele alınacak.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Seçim çalışmaları, iç ve dış politikaya yönelik gelişmeler, genel merkez ve teşkilat faaliyetleri... Milliyetçi Hareket Partisi kampa giriyor.

Genel Başkan Devlet Bahçeli başkanlığında yapılacak kamp, Ankara Kızılcahamam'da cuma günü başlayacak. Üç gün sürecek kamp, 13-15 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek. MHP lideri Devlet Bahçeli'nin başkanlık edeceği kampa, merkez yönetim kurulu ve merkez disiplin kurulu üyeleri ile milletvekilleri katılacak.

Teşkilat çalışmalarından terörle mücadeleye kadar birçok konu masada. Kampta seçimlere yönelik çalışmalar, iç ve dış politikaya ilişkin gelişmeler ve ekonomideki son veriler ele alınarak değerlendirmeler yapılacak. Milletvekili ve cumhurbaşkanı seçimine hazırlık kapsamında atılan adımlar da gündemde olacak. Genel merkez ve teşkilat çalışmalarının yol haritası çizilecek.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Kampta ayrıca MHP'nin "Adım Adım 2023" temalı programları da masada olacak. Bu kapsamda il, ilçe, köy, komşu ve esnaf ziyaretlerinin raporları gözden geçirilecek. Bunun yanı sıra terörle mücadeleden küresel gelişmelere kadar Türkiye'yi ilgilendiren konular hakkında sunumlar yapılacak.