MHP'nin yerel seçim teması belli oldu

MHP'nin yerel seçim teması belli oldu

{ title }

SONRAKİ VİDEO

MHP yerel seçim hazırlık sürecine başladı. Mhp lideri Devlet Bahçeli, partisinin yerel seçim temasının "2024'e Doğru Diyar Diyar Anadolu" olduğunu açıkladı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

2024 yerel seçimleri için MHP hazırlık sürecini başlattı. MHP'nin yerel seçimler teması da belli oldu. "2024'e Doğru, Diyar Diyar Anadolu."

BAHÇELİ'DEN YEREL SEÇİM MESAJI

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Milliyetçi Hareket Partisi, Lozan Barış Antlaşması'nın 100'üncü yıldönümünde "2024'e Doğru, Diyar Diyar Anadolu" temasıyla 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak mahalli idareler seçimlerine hazırlık sürecini de resmen başlatmıştır. Atılan bu kararlı adımın hayırlı olmasını diliyor, başaracağımızdan, uyumlu yönetimle umutlu bir geleceğe ulaşacağımızdan kuşku duymadığımı inançla ifade ediyorum."

Devlet Bahçeli daha önce de grup toplantısında da tüm milletvekillerine yerel seçime hazırlık mesajı vermişti. Aynı zamanda bir yandan da hem deprem bölgeleri hem de diğer bölgeler olmak üzere aday çalışmaları başladı. Yaz dönemi sonunda aday konusunda net çerçevenin oluşması için istişareler sonbahara kadar devam edecek.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber