hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Naim Süleymanoğlu'nun vefatının ardından hastaneden açıklama geldi

  { title }

  SONRAKİ VİDEO

  Efsane halterci Naim Süleymanoğlu'nun vefatının ardından, tedavi gördüğü hastane önünde, Süleymanoğlu'nun doktoru Yalçın Polat açıklama yaptı. Polat'la birlikte İstanbul Valisi Vasip Şahin ve eski Miili Güreşçi Hamza Yerlikaya'da açıklamalarda bulundu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Naim Süleymanoğlu'nun ölümüyle ilgili İstanbul Valisi Vasip Şahin ile Prof. Dr. Yalçın Polat açıklama yaptı.

  İstanbul Valisi Vasip Şahin, Naim Süleymanoğlu'nun vefatının ardından hastaneye geldi. İstanbul Valisi Şahin, olimpiyat ve dünya şampiyonu eski milli halterci Naim Süleymanoğlu'nun vefatı ile ilgili doktorlarından bilgi aldıktan sonra açıklama yaptı. Şahin hastane önünde yaptığı açıklamada, "Cenaze yarın nasip olursa Fatih Camii'nde öğle namazına müteakiben kılınacaktır ve Edirnekapı'da defnedilecektir. Ben hocalarımıza, hastane yönetimine ve tüm bu konuyla yakından ilgilenen emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Cenab'ı Haktan rahmet diliyorum" dedi. 

  "Naim Süleymanoğlu'nu bugün 14.50 itibariyle kaybettik"

  Hastanenin Organ Nakli Merkezi Başkanı Prof. Dr. Yalçın Polat ise "İşin doğasında olan bir takım problemler yaşadık. Her türlü medikal protokolü ve tedaviyi geniş bir ekiple, konsensüsle karar vererek yaptık. Tüm müdahalemize rağmen Naim Süleymanoğlu'nu bugün 14.50 itibariyle kaybettik. Başımız sağ olsun" dedi. 

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  "Madalyalara hasret kaldığımız dönemlerde rahmetli özal'ın hamlesiyle umut olmuştu"

  Eski milli güreşçi Hamza Yerlikaya da kısa bir açıklama yaparak, "Naim Süleymanoğlu bizim ülkemizin olimpiyatlardaki madalyalara hasret kaldığımız dönemlerde rahmetli Özal'ın hamlesiyle umut olmuştu. 3 olimpiyat şampiyonudur ve kendisi kilosunun 3 kat ağırlığını kaldırabilen ve kırılamayacak rekorlara imza atmış bir sporcu arkadaşımızdı" dedi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow