Onur Şener’in o gece son görüntüleri ortaya çıktı

Onur Şener’in o gece son görüntüleri ortaya çıktı

{ title }

SONRAKİ VİDEO

Ankara’da öldürülen müzisyen Onur Şener'in son görüntüleri ortaya çıktı. Şener'in yaralı bir şekilde kaldırımda yattığı o görüntüler delil olarak dava dosyasına girdi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Ankara’da öldürülen müzisyen Onur Şener'in son görüntüleri ortaya çıktı. Eğlence mekanının önünde kavganın hemen ardından cep telefonu kamerası ile çekildiği belirtilen görüntü dava dosyasında delil olarak yer aldı. O görüntülerde saldırının ardından Şener’in yaralı halde kaldırımda yattığı ve Şener'e kız arkadaşının suni teneffüs yapmaya çalıştığı da görülüyor.

Ankara’da geçtiğimiz yıl 2 Ekim’de sahne aldığı eğlence mekanının önünde öldürüldü müzisyen Onur Şener, iddiaya göre cinayetin nedeni istek parça talebini geri çevirmesiydi. Olayın ardından 5 şüpheli gözaltına alınırken 3'ü tutuklandı. İkisi adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. 5 sanık hakkında canavarca hisle kasten öldürme suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası talebi ile dava açıldı.

Görülen son duruşmada önce tanıklar dinlendi, ardından sanıklardan Semih Soyalp hiçbir suçu olmadığını öne sürerek tahliye talebinde bulundu. Ali Gündüz de Onur Şener'e zarar vermediğini ileri sürerek tutuksuz yargılanmayı istedi. İlker Karakaş ise tahliye talebinin olmadığını belirtti.

Şener’in avukatları tutuksuz sanıkların da tutuklanmalarını talep etti. Beyanların ardından ara kararını açıklayan mahkeme, tutuklu sanıkların tutukluluk halinin devamına hükmederek, duruşmayı 3 Mayıs’a erteledi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı

 

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber