Ordu Korgan’da aile katliamı: 14 yaşındaki çocuk ailesini neden öldürdü?

Ordu Korgan’da aile katliamı: 14 yaşındaki çocuk ailesini neden öldürdü?

{ title }

SONRAKİ VİDEO

Ordu Korgan’da son dakika akıllara durgunluk veren aile katliamı haberi geldi. 14 yaşındaki çocuk ailesiyle fındık bahçesine gitme nedeniyle tartışması üzerine ailesine kurşun yağdırdı. Baba ağır yaralı olarak kurtulmayı başarırken, anne, anneanne ve ağabey yaşamını yitirdi. İşte son dakika haberinin detayları...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Ordu'nun Korgan ilçesinde 14 yaşındaki bir çocuk, fındık bahçesine gitme meselesi yüzünden tartıştığı ailesine kurşun yağdırdı, 3 kişi öldü, babası ağır yaralandı. Korgan ilçesinde fındık bahçesine gitme konusunda ailesi ile tartışan getirdi. Olay, ilçeye bağlı Tepe Mahallesi Eğlence mevkisinde meydana geldi. İşte olayla ilgili detaylar..

ORDU KORGAN’DA AİLE KATLİAMI NEDEN OLDU?

Edinilen bilgiye göre, Tokat Niksar'da görevli polis memuru C.Y., fındık hasat sezonu için ailesiyle birlikte memleketi Ordu Korgan'a geldi. İddiaya göre, bahçeye gitmek için hazırlanan aile ile ailenin 14 yaşındaki çocukları arasında iddiaya göre fındık toplaması meselesi yüzünden tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine ismi henüz öğrenilemeyen 14 yaşındaki çocuk, emniyet mensubu olan babasının tabancasını alarak, babasına, ağabeyine, annesine ve anneannesi ne ateş etti.

Olay sonrası anne Rahime Y. ve anneanne Cennet Gerdek olay yerinde hayatını kaybederken, ağır yaralı olan ağabey Murat Y. ve baba C.Y. ise önce Korgan Devlet Hastanesi, ardından ise Fatsa Devlet Hastanesine sevk edildi. Olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından Fatsa Devlet Hastanesine götürülen ağabey Murat Y. da yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Ağır yaralı olan baba C.Y.'nin ise tedavisi sürüyor. Konuyla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

 

 

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber