Ortağının peşinden kurşunlar yağdırdı! Kalbinden vurup öldürdü

Ortağının peşinden kurşunlar yağdırdı! Kalbinden vurup öldürdü

{ title }

SONRAKİ VİDEO

Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde Ahmet Dikbaş'ın, ortağı Azerbaycan uyruklu Şamil Xalıd'ı (30) tabanca ile vurarak öldürdüğü olaya ilişkin cep telefonu kamerası ile çekilen görüntü ortaya çıktı. Görüntüde Dikbaş'ın, ortağını tabanca ile ateş ederek caddede kovaladığı görüldü.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Dün akşam saatlerinde Demetlale Mahallesi 418'inci Cadde'de tütün mamulleri satışının yapıldığı bir iş yerinde ortaklar Ahmet Dikbaş ve Azerbaycan uyruklu Şamil Xalıd arasında hisse devri nedeniyle tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Dikbaş, üzerinde bulunan tabanca ile ortağı Xalıd'e ateş etti. Xalıd, kasığına isabet eden kurşunla yaralı halde kaçarak cadde üzerindeki manava sığındı. Dikbaş, peşinden gittiği Xalıd'a 3 el daha ateş etti. Xalıd, kaldırıldığı Ankara Etlik Şehir Hastanesi'nde hayatını kaybederken, Dikbaş ise gözaltına alındı.

Ortağının peşinden kurşunlar yağdırdı Kalbinden vurup öldürdü

KOŞARAK ATEŞ ETTİ, KALBİNDEN VURUP ÖLDÜRDÜ

Bu arada olaya ilişkin cep telefonu kamerası ile çekilen görüntü ortaya çıktı. Görüntüde Ahmet Dikbaş'ın, Azerbaycanlı Şamil Xalıd'ı cadde üzerinde arkasından ateş ederek kovaladığı görüldü. Xalıd'ın, kurşunlardan kaçarken son anda manava sığınması da görüntüde yer aldı.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber