hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Özcan değişim çağrısını yineledi

  Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, CNN TÜRK'te Ahmet Hakan ile Tarafsız Bölge programında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Yaklaşan yerel seçimler ve CHP’deki genel başkanlık yarışı ilgili konuşan Özcan, "İmamoğlu'na destek gelmezse kazanamaz" dedi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, CNN TÜRK ekranlarında Ahmet Hakan ile Tarafsız Bölge programında siyaset gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu.

  Özcan, Parti Sözcüsü Özgür Özel ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı ve “Özgür Bey ile geçen gün konuştum. 'Özgür Bey gerçekten aday mısın?' dedim. 'gerçekten adayım' dedi. Kemal Bey'den ne farkın olduğunu anlatman lazım dedim. Eğer Özgür ve Kemal Bey karşılıklı olursa, kemal bey kazanır” ifadelerini kullandı.

  Altılı masa ile ilgili de yorum yapan Tanju Özcan, “Keşke kazansaydı da beni atsaydı. Ben o zaman dava bile açmazdım. Masa yanlış mıydı? Yanlıştı. Siz Davutoğlu'nu alarak karşı mahalleden oy alabileceğinizi mi sanıyorsunuz? Sayın Babacan ve Sayın Davutoğlu bize eksi oy olarak geri döndüler” sözlerini kullandı.

  Özcan, CHP’deki değişim çağrısını ise “Değişim sadece genel başkan ile sınırlı kalmamalı. Parti programı da tüzüğü de güncellenmeli” sözler ile yineledi.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow