Pınar Damar cinayeti çözüldü

Pınar Damar cinayeti çözüldü

{ title }

SONRAKİ VİDEO

18 Temmuz’da ortadan kaybolan 32 yaşındaki Pınar Damar'ın cansız bedeni İstanbul Bağcılar’da arazide bulunmuştu. Genç kadının eniştesi tarafından boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı. Katil zanlısı enişte ifadesinde bakın ne söyledi. CNN TÜRK muhabiri Buse Deviren ve Alper Öztürk’ün haberi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

32 yaşında pınar damar, 18 Temmuz’da çıktığı evine bir daha dönemedi. Ailesi onu her yerde ararken cesedi İstanbul Bağcılar’da boş bir arazide bulundu. Katili ise acılı ailenin çok yakınındaydı. Pınar’ın cenazesi adli tıp kurumuna kaldırıldığında, katil zanlısı enişte metin aydın da oradaydı. Polis ekipleri katil zanlısı enişteyi Pınar’ın ailesinin yanından gözaltına aldı.

Gözaltı sürecinde katil enişte Pınar’ı boğarak öldürdüğünü itiraf etti. Sebebi ise kıskançlıktı. Pınar, sevgilisi ile o gece dışarıdayken saplantılı enişte tüm gece onları takip etti, Pınar evinin yakınında indiğinde ise onu arabasına aldı. Boğup cesedini boş araziye attı. İfadesinde 4 yıldır ilişkilerinin olduğunu iddia eden enişte, gözaltı sürecinin tamamlanması ile adliyeye sevk edildi.
 


 
 

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber