hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Polis hükümlüyü vurarak yakaladı

  İstanbul Küçükçekmece’de babasının gözaltına alındığını duyan bir kişi, soluğu polis merkezinde aldı. Karakolun önünde taşkınlık yapan kişi, polise direnince bacağından vuruldu. O kişinin 25 yıl kesinleşmiş hapis cezası olduğu ortaya çıktı. Detaylar, İhsan Yalçın ve Yusuf Ağbaba'nın haberinde.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yılbaşı gecesi Küçükçekmece Şahin Caddesi'nde iki grup arasında kavga çıktı. Fevzi Alpsoy o kavgayı gördü, gençleri ayırmak için aşağı indi. İddiaya göre Alpsoy, polislere küfretti ve sonrasında da gözaltına alındı. Polis merkezine götürüldü. Bunu duyan oğlu Fırat Alpsoy'da hemen karakoya gitti.

  Ama polisler oğlunu görür görmez hemen gözaltına almak istedi. Çünkü farklı suçlardan hakkında 25 yıl 4 ay 6 gün kesinleşmiş hapis cezası vardı. Polislerin kendisini yakalayacağını anlayınca tekme atarak kaçmaya çalıştı. O sırada polis memurlarından biri silahına davrandı. Fırat Alpsoy yine kaçmak için hamle yapınca polis de tetiğe bastı. Yaralı genç hastaneye kaldırıldı. Tedavisinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow