hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Restoranda yedi, içti, soydu | Video Haber

  KAYNAKCNN TÜRK

  İstanbul Şişli’de bir hırsız, girdiği restoranda önce kasayı soydu. Ardından yemek aradı bulamayınca da buzdolabından tatlı yedi. O anlar CNN TÜRK muhabiri Tugay Saday’ın özel haberinde...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Hırsızlık yapmak için girdi, hem soygun yaptı hem de karnını doyurdu. Bunlar yetmezmiş gibi bir de kasada oturup tespih çekti. Hırsızın hedefinde Şişli'de bulunan bir restoran vardı.

  Kapıyı aparatla açan şüpheli içeri girdi. Önce kasaya yöneldi, oturduğu koltuktan kasayı açtı. Ardından etrafta değerli eşya aradı. Rahat tavırlar sergileyen hırsız, sipariş defterlerini inceledi. Bir de oturup tespih çekti. Dakikalarca restoranda duran hırsızın yaptıkları bunlarla da sınırlı değildi. Hırsız kasayı boşalttıktan sonra mutfağa yöneldi, kazanlarda yiyecek bir şey bulamayınca bu kez gözüne buzdolabını kestirdi. Buzdolabında bulunan bir tatlıyı alarak yemeye başladı. O anlarda güvenlik kameraları da kayıttaydı. İşyerinin soyulduğunu fark eden çalışanlar ise durumu polise haber verdi.

  Şişli Olay Yeri İnceleme Büro Amirliği ekipleri incelemelerde bulundu. Şüphelinin parmak izini tespit etti. Ardından yapılan takipler sonucu gözaltına alındı. Emniyete götürülerek sorguya alındı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow