Andrey Karlov suikastı Samanyolu TV'de böyle işlenmiş

Andrey Karlov suikastı Samanyolu TV'de böyle işlenmiş

{ title }

SONRAKİ VİDEO

FETÖ'nün yayın organlarından Samanyolu TV'de daha önceden yayınlanan bir dizide, Rus Büyükelçi Andrey Karlov'a suikastın işlendiği ortaya çıktı. Suikast sahnesi, Karlov'a yapılan suikastle bire bir benzerlikler taşıyor. İşte o filmden sahneler...

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

FETÖ'nün yayın organlarından Samanyolu TV'de yayınlanan Nizama Adanmış Ruhlar'ın 89. bölümünde yayınlanan büyükelçiye suikast sahnesinde, Rusya'nın Ankara Büyükelçisi Karlov suikastının işlendiği görüldü.

FETÖ terör örgütü üyesi olduğu ortaya çıkan suikastçı polisin de, Rus Büyükelçi'ye gerçekleştirdiği suikastın Samanyolu TV'deki dizinin bire bir aynısı olduğu görülüyor.

Dizideki sahnede büyükelçi eşiyle bir resim sergisini ziyaret ediyor. Burada serginin Zaman Gazetesi'nde düzenlenmesinde ilginç bir detay olarak ortaya çıkıyor.

Resim sergisini gezen büyükelçi rolündeki şahıs eşiyle birlikte resimlere bakıyor ve resimlerden birini beğeniyor. Bu sırada suikastçı, büyükelçinin içeceğine zehir katıyor. Ancak suikast başarılı olamıyor.

Bunun üzerine resim sergisinde tanıtım yapan bir kadın rolündeki şahıs, çantasındaki silahı suikastçıya teslim ediyor. Suikastçı, büyükelçiye doğru ilerlerliyor. Korumalar tarafından tespit ediliyor ve suikast engelleniyor.

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

Suikastın engellenmesi haricinde dizideki bütün sahne Ankara'nın Rusya Büyükelçisi Andrey Karlov suikastı ile bire bir örtüşüyor

Sıradaki Haberadv-arrow
Sıradaki Haberadv-arrow