hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Selçuk Bayraktar: Kılıçdaroğlu mücadelemizi anlamamış

  { title }

  SONRAKİ VİDEO

  Baykar Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun özel savunma sanayi şirketleriyle ilgili sözlerine yanıt verdi. 'Verdiğimiz mücadeleyi anlamadığını görüyoruz' diyen Bayraktar, savunma sanayiindeki adımları karşısında teröristlerden önce siyasilerden tepki aldıklarını belirtti.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  BAYRAKTAR'DAN 'TÜRKİYE İÇİN RİSK' SÖZLERİNE YANIT

  Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun özel savunma sanayi şirketleriyle ilgili sözleri tartışma yarattı. Baykar Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, Kılıçdaroğlu'na yanıt verdi. 'Ana muhalefet partisi liderinden 'yurt dışına satarlarsa' gibi bir ifade geldi. Ben her yönüyle bu ifadeyi talihsiz buluyorum. Bizim verdiğimiz mücadeleyi, hayatımızı, vakfettiğimiz mücadeleyi hiç anlamadığını, tanımadığını görmüş oluyoruz. Şayet iyi niyetli olduğunu değerlendirecek olursak bu ifadenin konuyla ne kadar ilgisiz, bilgisiz ve amiyane tabirle ne kadar cahilce bir yaklaşım olduğunu görüyoruz' dedi.

  Selçuk Bayraktar: Kılıçdaroğlu mücadelemizi anlamamış

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  'TERÖRİSTTEN ÖNCE SİYASİLER SALDIRDI'

  Katıldığı bir televizyon programında soruları yanıtlayan Selçuk Bayraktar, savunma sanayiindeki adımları karşısında başta HDP ve CHP'li vekillerden tepki aldıklarını söyledi. 'Bu alanda çalışmaya başladığımız ilk günden beri bize terör örgütlerinden de tehditler geliyordu. Ne zaman Bayraktar TB2'ler sahada oldu, önemli sonuçlar aldık. İlk cevap teröristlerden değil de Meclis'ten geldi. Önce HDP'den geldi, sonra CHP Milletvekili Sezgin Tanrıkulu'ndan geldi' diye konuştu.

  Selçuk Bayraktar: Kılıçdaroğlu mücadelemizi anlamamış

  'KİRLİ BİR SEÇİM KAMPANYASINA DÖNÜŞTÜ'

  Bayraktar, siyasilerden gelen iddiaların asılsız olduğunu ve bu iddiaları yargıya taşıdıklarını anlattı. 'Terör örgütünden bir rahatsızlık beklerken, siyasetten geliyor olması bizi çok şaşırttı. Bunun sistematik bir şekilde devam ettiğini gördük. Üzerinden kirli bir seçim kampanyası yapıldığını dahi gördük. Hepsini mahkemeye verdik ve hepsini kazandık' ifadelerini kullandı.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow