hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika... Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek: Böyle bir yangın görmedim

  Antalya Manavgat'ta ormanlık alanda başlayan yangın sürüyor. CNN TÜRK canlı yayınında konuşan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, "En kötü günümüzü yaşıyoruz. Ben bugüne kadar böyle bir yangın görmedim" dedi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  CNN TÜRK canlı yayınında konuşan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, "En kötü günümüzü yaşıyoruz." dedi.

  MUHİTTİN BÖCEK: BUGÜNE KADAR BÖYLE BİR YANGIN GÖRMEDİM

  Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Böcek: "Ben bugüne kadar böyle bir yangın görmedim. Düşündürücü olan 4 ayrı bölgede çıkmış olmasıdır. Şu anda tüm itfaiye ekibimiz orada. Herkes elinden geldiğinde havadan karadan söndürme işlemleri yapılıyor. Bir taraftan 4 mahallemizdeki vatandaşlarımızın evleri boşaltılıyor. İnşallah kısa zamanda can kaybı olmadan bu yangın söndürme işlemi gerçekleştirilmiş olur. 4 ayrı yerde yangın var, hepsini kontrol altına almaya çalışıyoruz. Tahliye işlemleri hızla devam ediyor, aşırı derecede bir duman var, gereği yapılıyor. Herkes burada, sayın Bakan da geliyor, az sonra o da Manavgat'ta olacak. Can kaybı bilgisi henüz yok, olmayacaktır inşallah" açıklamasında bulundu.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow