hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  SON DAKİKA... Düzce'de 5,9'luk deprem! Bakan Soylu'dan deprem açıklaması

  Son dakika haberine göre; Düzce'de 5,9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. 5,9 büyüklüğündeki deprem başta İstanbul ve Ankara olmak üzere birçok ilde hissedildi. AFAD: Düzce'nin Çilimli ilçesinde saat 04.30'da 4.7 büyüklüğünde, 8.52 derinliğinde bi deprem daha meydana geldi. Depremin ardından CNN TÜRK'e açıklamalarda bulunan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu "Herhangi bir olumsuz bilgi tarafımıza ulaşmış değil" açıklamasında bulundu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Düzce'de 5,9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu CNN TÜRK'e açıklamalarda bulundu.

  Bakan Soylu, CNN TÜRK canlı yayınında yaptığı açıklamada, "Hepimize geçmiş olsun. Bölgelerle kurduğumuz irtibatta can kaybımız yok. Depremin merkezi olan Gölyaka'da köylerde yapılan tarama da hemen hemen sona erdi. Birkaç ahır yıkılması dışında olumsuz bir durum yok. Valilerimizle, 112'lerle yapılan görüşmelerde herhangi bir olumsuz bilgi tarafımıza ulaşmış değil. Panik sebebiyle bazı yaralanmalar söz konusu. Hastanelerimiz teyakkuz halinde. Depremin merkezi Gölyaka'da özellikle köylerde taramalar yapıldı olumsuz bilgi söz konusu değil. Artçı depremler devam ediyor. 21 artçı deprem oldu en büyüğü 4,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi." dedi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow