Son Dakika! Ege bebeği hastaneye 'Yunuslar' yetiştirdi | Video

Son Dakika! Ege bebeği hastaneye 'Yunuslar' yetiştirdi | Video

{ title }

SONRAKİ VİDEO

Kısa bir süre önce sünnet olan Ege bebekte kanama oldu. Anne Ümmühan Sır, eşiyle birlikte Ege bebeği hastaneye götürmek için yola çıktı. Ancak Şişli’ye geldiklerinde trafikte sıkışıp kaldılar. Trafikte çaresiz kalan annenin yardımına ise motorize 'Yunus' polis ekipleri yetişti. Yunus ekipleri anne ve bebeği hastaneye yetiştirdi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

CNN TÜRK Muhabiri Tugay Saday'ın haberine göre, Şişli E-5 Karayolu'nda kilitlenen trafikte Ümmühan Sır, yanlarından geçen Yunus Polislerine seslenerek, "Yavrum hasta trafikte sıkıştık ne olur bize yardım edin" dedi. Motorize Yunus Polis ekipleri ise annenin yardım isteğine kayıtsız kalmadı. Anne ve bebek motora bindirilerek hızla hastaneye yetiştirildi.

O ANI SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI

Hastaneye yetiştirilen Ege bebeğe doktorlar hemen müdahale ederken Ümmühan Sır ve ailesi, Yunus polisleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Anne sır sosyal medyada paylaştığı o fotoğrafın altına "Güzel kalpli çocuklar, size minnettarız. Ege'nin ağabeyleri… Çaresizce çırpınırken trafiğin ortasında Allah'ım Yunus Polisleri'ni "Hızır" gibi yetiştirdi. Allah hepsinden razı olsun. Yavrumu sağ salim hastaneye götürdüler. Rabbim ayağınıza taş değdirmesin. Hastanede Ege çıkana kadar bizi yalnız bırakmadılar. Allah yolunuzu açık etsin" yazdı.

Son Dakika Ege bebeği hastaneye Yunuslar yetiştirdi | Video

Haber devam ediyor
Haberin devamı

O YUNUS POLİSLERİ YİNE GÖREVLERİNİN BAŞINDA

Ege bebeği hastaneye yetiştirerek halkın taktirini toplayan Yunus Polis timleri, yine görevleri başında. Sokaklarda görevlerini yapmaya devam ediyor. CNN TÜRK TV olayın kahramanı Yunus Polislerini görevleri başında görüntüledi.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber