Son dakika... Kılıçdaroğlu'ndan erken seçim yorumu

Video: Son dakika... Kılıçdaroğlu'ndan erken seçim yorumu
Partisinin grup toplantısında erken <a class="in-news-link" href="/secim" target="_blank" title="seçim haberleri">seçim</a> çağrısını değerlendiren Kemal <a class="in-news-link" href="/kilicdaroglu" target="_blank" title="Kılıçdaroğlu haberleri">Kılıçdaroğlu</a> "Seçim diyorlar ya olacak inşallah. Ve bunları göndereceğiz. Vatandaş bıktı artık" dedi. Grup toplantısının ardından basın mensuplarının erken seçim ile ilgili sorusu için Kılıçdaroğlu, "Ana aktörü bir bekleyin. O sözcüydü" ifadelerini kullandı

Partisinin grup toplantısında erken seçim çağrısını değerlendiren Kemal Kılıçdaroğlu "Seçim diyorlar ya olacak inşallah. Ve bunları göndereceğiz. Vatandaş bıktı artık" dedi. Grup toplantısının ardından basın mensuplarının erken seçim ile ilgili sorusu için Kılıçdaroğlu, "Ana aktörü bir bekleyin. O sözcüydü" ifadelerini kullandı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu MHP lideri Devlet Bahçeli'nin "26 Ağustos'ta erken seçim olmalı" çağrısına yanıt verdi. Kılıçdaroğlu şunları söyledi:

"Seçim diyorlar ya olacak inşallah. Ve bunları göndereceğiz. Vatandaş bıktı artık. Artık bunlar devleti yönetemiyorlar, gidemiyorlar da. Onların sözcüsü konuştu; 'Seçime gidelim' diye. Diyorlar ki; biz gidemiyoruz, vatandaş bizi göndersin, bu ülkeyi insan gibi yönetecek yöneticilere ihtiyacımız var. 'Ben yönetemiyorum' diyorlar bunu da artık itiraf ediyorlar."

Partisinin grup toplantısının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, erken seçim sorusuna "Ana aktörü bir bekleyin. O sözcüydü" yanıtını verdi.

 

 

 

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS