Üsküdar'da Kızılay haftası kutlandı

Üsküdar'da Kızılay haftası kutlandı

Kızılay Haftası kapsamında Türk Kızılay Gönüllüleri Üsküdar Kaymakamlığı'ndan Üsküdar Meydanı'na kadar yürüyüş yaptı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Kızılay Haftası kutlamaları kapsamında Kızılay gönüllüleri, Üsküdar Kaymakamlığı önünde toplandı. Yaklaşık 50 kişilik grup ellerinde Kızılay Haftası yazan pankart ile Üsküdar Meydan'da bulunan Türk Kızılay Kan Bağış Çadırı'na doğru yürüyüşe başladı. İçlerinde Türk Kızılay Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Nejla Özsoy, Kızılay Genel Merkezi Denetim Kurulu Üyesi Şükrü Can, Türk Kızılay İstanbul Büyükşehir Şube Başkanı Kadem Ekşi ve Türk Kızılay Üsküdar Şube Başkanı Mustafa Karadeniz'in de bulunduğu grup 29  Ekim - 4 Kasım Kızılay Haftası için yaklaşık 1 kilometre yürüyerek Üsküdar Meydanı'na geldi. Yürüyüş sırasında grubun karşısına çıkan Ordu Tanıtım Günleri için İstanbul'da bulunan Ordu Belediyesi Bando Takımı Türk Kızılay için 'Harbiye Marşı' çaldı. Üsküdar Meydanı'nda yapılan konuşmanın sunumunu Genç Kızılay İstanbul Yönetim Kurulu Üyesi Kan Hizmetleri Birim Başkanı Elif Acıtan yaptı.  Türk Kızılay Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Nejla Özsoy ve Türk Kızılay Üsküdar Şube Başkanı Mustafa Karadeniz'in konuşmalarının ardından kan bağış etkinliği düzenlendi.

"2020-2021 SENESİNDE 44 KAN BAĞIŞI ETKİNLİĞİ YAPTIK"

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Türk Kızılay Üsküdar Şube Başkanı Mustafa Karadeniz "2020-2021 yılları arasında Üsküdar Belediyesi'yle mahallelerimizde 44 adet kan bağışı etkinliği yaptık. Umarım gelecek sene daha da fazla etkinlik yapacağız" dedi.

"BİZLER KENDİNİ İYİLİK YOLUNA ADAYAN GÖNÜLLÜLERİZ"

Türk Kızılay Genel Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi Nejla Özsoy “Kızılay Büyükşehir Başkanlığımızın düzenlemiş olduğu yürüyüşümüz ve kan bağışı etkinliğimize hoş geldiniz. 29 Ekim-4 Kasım Kızılay haftası biz bugün iki anlamlı günü bir arada kutluyoruz. Bizler kendini iyilik yoluna adayan gönüllüleriz"

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı