hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Yavuz Ağıralioğlu kendisine gelen tepkilere cevap verdi

  { title }

  SONRAKİ VİDEO

  İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu'nun açıklamaları siyasete bomba gibi düştü. Ağıralioğlu kendisine yönelik gelen eleştirilere cevap verdi. "Zaman, ifade ettiklerimi anlaşılır kılacaktır" dedi. Peki, Ağıralioğlu'nun İYİ Parti'den ihracı gündemde mi? Detaylar haberimizde...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  "Umut olarak kurulmuş masada, ümitlerine pusu kurulmuş partiyiz." İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu bu sözlerle CHP'ye yüklenmiş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanı adaylığının dayatıldığını söylemişti. Ağıralioğlu o açıklamasının ardından kendisine yönelik gelen tepkilere cevap verdi.

  "ZAMAN, İFADELERİMİ ANLAŞILIR KILACAK"

  Ağıralioğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Zaman, ifade ettiklerimi anlaşılır kılacaktır" vurgusu yaptı. "İtham ve iftiralar ile ilgilenmiyorum" ifadelerini kullandı.

  Yavuz Ağıralioğlu kendisine gelen tepkilere cevap verdi

  İYİ Partili yetkililer Ağıralioğlu'nun dikkat çektiği hususların daha önce de konuşulduğunu, tüm kararların Yavuz Ağıralioğlu'nun da içinde olduğu parti yetkili kullarından konuşularak alındığının altı çiziliyor. "Biz alınmış kararlar üzerinden gidiyoruz, gündemimiz seçimi kazanmak" mesajı veriliyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  AĞIRALİOĞLU İHRAÇ EDİLECEK Mİ?

  İstifa etmeyeceğini söylemişti Ağırailoğlu. Peki, İYİ Parti'den ihraç edilir mi? Edinilen bilgilere göre şu aşamada ihraç mekanizmasının çalıştırılması öngörülmüyor. İYİ Partili kaynaklar, parti içinde Ağıralioğlu'nun açıklamaları nedeniyle özel bir gündem olmadığını belirtti.

  Yavuz Ağıralioğlu kendisine gelen tepkilere cevap verdi

  "AKŞENER 'SİZE İHTİYAÇ VAR' DERSE ADAY OLURUM"

  Ağıralioğlu Sözcü Gazetesi'ne de konuştu. Milletvekilliği adaylığı için yaptığı açıklamalardan sonra "nezaketsizlik olur" gerekçesiyle başvurmadığını vurguladı. Ancak seçimde partisini destekleyeceğini söyledi. "Eğer İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener partimizin size ihtiyacı var" derse adaylık başvurusu yapabileceğini de sözlerine ekledi.

  "ÖNCEDEN AK PARTİ,MHP'DEN TEKLİF ALDIM"

  "Ben adaylıktan bağımsız, partime çalışacağım. Emeklerim cumhurbaşkanı adayına da gider" ifadelerini kullandı. Ağıralioğlu AK Parti ve MHP'den daha önce teklifler aldığını da söyledi. "Ancak, parti, kuruluş ilkelerinden tamamen sapmışsa o zaman geçilebilir düşüncesindeyim" vurgusu yaptı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow