Yerli otomobil fiyatı ne kadar? TOGG CEO'sundan son dakika açıklaması

Video: Yerli otomobil fiyatı ne kadar? TOGG CEO'sundan son dakika açıklaması

Yerli otomobil fiyatı ne kadar olacak? CNN TÜRK’te Hakan Çelik’in konuğu olan yerli otomobil üretim ekibinin başı TOGG CEO’su Mehmet Gürcan Kararkaş yerli otomobil fiyatı ile ilgili son dakika açıklamasında bulundu. Peki, yerli otomobil ne kadar olacak? İşte TOGG'un fiyatı ile ilgili merak edilen detaylar...

Yerli otomobil geçtiğimiz gün görücüye çıktı. Türkiye’nin ilk elektrikli yerli otomobili ile ilgili en çok merak edilip araştırılanlar arasında ise “Yerli otomobil fiyatı belli oldu mu?” ve “2019 yerli otomobil fiyatı ne kadar?” sorularının cevabı yer alıyor. Konuyla ilgili TOGG CEO'su Mehmet Gürcan Kararkaş CNN TÜRK’te Hakan Çelik’e önemli açıklamalarda bulundu.


Mehmet Gürcan Karakaş şunları söyledi:


Fiyat vermek ticari anlamda doğru değil. İki sene sonrası için mümkün de değil. Bir rekabetçi otomobil olmak zorunda. Böyle bir otomobil pazar payı almak isteseydi kimden pay alırdı deyip ona göre bir konumlandırma yapardık. İhraç pazarları bizden böyle bir otomobil beklemiyordu. Bu sürpriz bir otomobil oldu. Çin'den eski çalışma arkadaşlarımdan mesaj geldi: Ne yapıyorsunuz oralarda?


GÜRCAN KARAKAŞ KİMDİR?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS