hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  13.31 Saat Anlamı Nedir? 13.31 Ters Saatlerin Anlamı Nasıl Yorumlanır?

  13.31 Saat Anlamı Nedir 13.31 Ters Saatlerin Anlamı Nasıl Yorumlanır
  expand

  Denk gelinen bazı saatler, ciddi bir uyarı niteliği taşır. Bunlar içinde aynı zamanda 13:31 saat dilimi de yer alır. Bu gibi durumlarda hoşlandığınız ya da sevdiğiniz kişinin size karşı ne hissettiğini anlayabilirsiniz.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  13.31 saat diliminin anlamı, ilişki içinde olduğunuz kişinin sizi umursadığını gösterir. Siz karşınızdaki kişiyi ne kadar düşünürseniz düşünün, hiç onun aklına gelmediğinizi ya da onun sizi hiç düşünmediğini fark edebilirsiniz. Bu saat, sevdiğiniz kişinin aklında her zaman başka şeyler olduğunu ve sizin bu düşünceler arasında sizin olmadığınızı gösterir. 

  Sevdiğiniz kişi, sizden tam ters bir düşünce ile sizi umursamıyor ya da sizi hiç düşünmüyor olabilir. Bu nedenle de sevdiğiniz ya da hoşlandığınız kişiyle bugün bazı şeyleri konuşmanız gereken bir gün olduğunu söylenebilir. Sevdiğiniz kişinin neden ve nasıl böyle bir düşünce içinde olduğuna dair onunla açık ve net bir şekilde konuşabilirsiniz.

  13.31 Ters Saatlerin Anlamı Nasıl Yorumlanır?

  13.31 ters saatlerin anlamı, bazen hayatımız ile ilgili önemli ipuçları verir. Sevdiğiniz kişinin sizden ayrılmak isteyebilir. Ama bunu bir türlü dile getiremiyor olabilir. Fakat bu durumu karşılıklı konuşarak tatlıya bağlayabilirsiniz. Bu sayede aradaki ilişkiniz daha da güçlenebilir. Bunun sonucu ya da sebebi ne olursa olsun saatinizi 13.30’a denk geldiğiniz zaman o gün bir randevu ayarlayarak ve sevdiğiniz kişi ile buluşmanız gerekir. Bu sayede konuşarak tüm sorunlarınızı birlikte çözüme kavuşturabilir ve güzel bir karara verebilirsiniz.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Çift rakamlar ile birlikte ters rakamlarla da farklı saat dilimleri özellikle ilişki anlamında insanlara bazı bilgiler sunar. Bu bilgiler, daha çok o gün içinde çiftler arasında yaşanacak durumların ve gelecek ile ilgili yaşanacakların hakkında da pek çok bilgi edinmenizi sağlar. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow