2020 Anneler Günü ne zaman? İşte Anneler Günü hediye fikirleri!

2020 Anneler Günü ne zaman? İşte Anneler Günü hediye fikirleri!

Anneler Günü her yıl mayıs ayı içerisinde kutlanmaya devam ediyor. Bu özel günde Anneler Günü hediyesi ile annelerinin gününü kutlamak isteyen kişiler hediyelerini iletecekler. Peki, 2020 Anneler Günü ne zaman kutlanacak?

Anneler Günü her yıl mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanıyor. 2020 yılında bu özel gün 10 Mayıs gününe denk gelecek. Çeşitli paylaşımların yapılacağı gün bu sene koronavirüs gölgesinde gerçekleşecek. Anneleri ile bir arada yaşamayanlar ise mesajlar ve hediyelerle günü değerlendirecek. İşte bazı hediye fikirleri…

Avuç içi saksı

Anneler için en değerli kişiler elbette evlatları. Bu nedenle sizin ellerinizin şeklinden oluşan bir saksı anneniz oldukça değerli olacaktır. Yapımı ise oldukça basit. Gerekli alçı malzemelerini alarak bunu yapabilirsiniz. Vakti olmayan kişiler ise eldivenin içerisini alçı ile doldurarak kurumaya bırakabilir, alçı donduktan sonra eldivenleri keserek alçının içerisine toprağı koyabilir.

Aile tablosu

Covid-19 kapsamında en çok satılan ürünlerden biri de tablo yapmak için kullanılan boya ve benzeri malzemeler olmuştu. Ailenizi yansıtan bir tablo hazırlayarak annenize hediye edebilirsiniz.

Şarkılı video montajı

Dijital çağda verilebilecek en kolay hediyelerden biri de annenizin ve ailelerinin fotoğraflarından oluşan bir slayt hazırlamak olabilir. Fon müziği olarak bu slayta annenizin en sevdiği şarkıyı da ekleyebilirsiniz.

Kar spreyli balon odası

Evin bir odasını çeşitli renklerde balonlarda süsleyerek herhangi bir alana kar spreyi ile annenizi ne kadar sevdiğini anlatan sözler yazabilirsiniz.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS