Son Dakika

Faiz kararı sonrası altın fiyatlarında son durum... Çeyrek altın ne kadar, bugün gram altın kaç TL?

A A

18.11.2021 - 14:10 Son Güncelleme:

Merkez Bankası faiz kararının açıklandığı 18 Kasım 2021 Perşembe günü altın fiyatları önemli bir artışla güne başladı. Altının gramının 660 liranın üzerinde seyrettiği dakikalarda ons altın ise bin 860 doları geride bıraktı. Peki, bugün çeyrek altın ne kadar, gram altın kaç TL? İşte 18 Kasım 2021 altın fiyatları…

Faiz kararı sonrası altın fiyatlarında son durum... Çeyrek altın ne kadar, bugün gram altın kaç TL?

Hafta kapanışı öncesinde döviz piyasasında olduğu gibi altın piyasasında da gözler TCMB’nin faiz kararında oldu. Bir süredir yükseliş trendi yakalayan altın fiyatları hem ons altın etkisiyle hem de dolar kuru nedeniyle önemli artış göstermişti. Peki, piyasalarda son durum ne?

GRAM ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Altının gramı 18 Kasım 2021 Perşembe günü 661 lira seviyelerinden işlem görüyor. Aynı dakikalarda ons altın ise bin 865 dolarda yer alıyor.

SON DAKİKA | TCMB faiz kararı açıklandı!

SON DAKİKA | TCMB faiz kararı açıklandı!

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

Kısa süre önce bin lira barajını aşan çeyrek altın bugün bin 82 liradan satışa sunulurken bin 54 liradan da geri alınıyor.

CUMHURİYET ALTINI KAÇ TL?

4 bin lirayı aşarak yatırımcısını sevindiren cumhuriyet altını ise haftanın dördüncü gününde 4 bin 203  liradan geri alınırken 4 bin 316 liradan da satışa sunuluyor.

Altının yeni haftayı hangi seviyede kapatacağı ise önümüzdeki günlerde netleşmiş olacak.