hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Bugün kargolar açık mı, dağıtım yapıyor mu? 28 Ekim PTT, MNG, Yurtiçi, Aras, Sürat kargo çalışma durumu!

  Bugün kargolar açık mı, dağıtım yapıyor mu 28 Ekim PTT, MNG, Yurtiçi, Aras, Sürat kargo çalışma durumu
  expand

  Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. kuruluş yıldönümü, 29 Ekim'de tüm yurtta etkinlik ve törenlerle kutlanacak. Cumhuriyet Bayramı arifesi 28 Ekim Cumartesi gününe denk gelmektedir. Cumhuriyet Bayramı öncesinde vatandaşların gündeminde ise bugün kargo firmalarının faaliyette olup olmayacağı yer alıyor. Peki, bugün kargolar açık mı, çalışıyor mu? İşte 28 Ekim PTT Kargo, MNG, Yurtiçi, Aras, Sürat kargonun çalışma durumu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ülkede coşkuyla kutlanacak olan Cumhuriyet Bayramı 28 Ekim günü saat 13.00'ten itibaren başlar ve 29 Ekim günü devam eder. Bu özel gün nedeniyle birçok resmi kurum ve iş yeri kısmi olarak çalışabilir veya tamamen tatil olabilir. Bugün yani 28 Ekim'de kargo gönderimi yapmayı planlıyorsanız veya bu tarihte bir kargonuzun teslim edilmesini bekliyorsanız, önceden ilgili kargo şirketi ile iletişime geçerek çalışma durumlarını ve teslimat koşullarını öğrenmeniz faydalı olacaktır.

  28 EKİM'DE KARGOLAR AÇIK MI?

  28 Ekim Cumartesi günü yarım gündür kargolar bugün yarım gün çalışır. Cumartesi günü birçok kargo şirketinin çalışması nedeniyle cumartesi günü gönderim, alım ve teslimat yapılabilecek. Bugün PTT Kargo çalışmayacak. 28 Ekim'de diğer kargo firmalarının çalışma saatleri saatleri ise şu şekilde olacak:

  MNG Kargo - 08.30-14.00

  Yurtiçi Kargo - 09.00-15.00

  Sürat Kargo - 08.30-17.00

  Aras Kargo - 09.30-15.00

  Not: Kargo şirketlerinin çalışma saatleri şirketten şirkete değişiklik gösterebilir.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow