Çarşamba dizileri neler? 25 Mayıs 2022 Çarşamba günü (bugün) hangi diziler var?

Çarşamba dizileri neler? 25 Mayıs 2022 Çarşamba günü (bugün) hangi diziler var?

Çarşamba dizileri neler? 25 Mayıs 2022 Çarşamba günü (bugün) hangi diziler var?

Çarşamba dizileri bugün ve her çarşamba diziseverlerle buluşmaya devam ediyor. Yeni sezonların başlamasıyla birlikte başlayan ve biter diziler de birer birer netleşti. Peki, çarşamba günü hangi diziler var? İşte bugün yayınlanan diziler…

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Haftanın üçüncü gününde TV ekranlarında yerini alacak olan projeler diziseverler tarafından tercih edilecek. Reyting rekabetinin yoğun bir şekilde yaşandığı Çarşamba günlerinde birçok kanalda önemli isimlerin yer aldığı diziler mevcut. Peki, bugün hangi kanalda, hangi dizi var?

ÇARŞAMBA DİZİLERİ NELER? ÇARŞAMBA GÜNÜ HANGİ DİZİLER VAR?

Bugün ekranlarda yer alacak olan diziler ve yayınlandıkları kanallar şu şekilde;

  • SADAKATSİZ – KANAL D
  • KURULUŞ OSMAN – ATV
  • HOKKABAZ  FİLMİ STAR
  • EMANET – KANAL 7
  • KARA TAHTA  TRT 1
  • ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK – TV8
  • GÜLÜMSE KADERİNE FOX TV
  • OĞLUM DİZİSİ SHOW TV

Sadakatsiz dizisi konusu: Asya (Cansu Dere), başarılı bir doktordur. Kocası Volkan ( Caner Cindoruk), harika bir eş ve oğulları Ali’ye ( Alp Akar) şahane bir babadır. Üç kişilik çekirdek aile, hep huzur ve mutluluk dolu bir hayat yaşamışlardır... Beyaz güller kadar saf bir ilişkidir Asya’nın gözünde yıllardır süren evlilikleri... Ta ki; Asya, Volkan’ın atkısındaki sarı uzun saç telini görene dek…

Kuruluş Osman konusu: O, kömür karası gözleriyle, gaza ve hürriyet ateşini tutuşturacaktı. Adı, Ertuğrul Gazi oğlu Osman'dı… Karanlığın içinde ona yol gösteren "aşk" oldu… Kan ve gözyaşıyla sulanan topraklarda, gök ekini gibi biçilen; yedi göğü, yedi yeri, dağları, denizleri aşacak bir milletin rüyasını "aşkla" gördü. Gücünü kılıcından değil, "aşktan" aldı… Zorbalığa adaletle; köleliğe hürriyetle direnen, tarihin gördüğü en büyük imparatorluğa adını "aşkla" verdi. 72 milleti kıran bozuk düzene karşı başkaldırı, mazlumların sessiz çığlığına umut, Kuruluş'un adı oldu… Kuruluş Osman… 400 çadırlık bir obadan, "ilahi aşkla" kurulan bir cihan imparatorluğuna yürüyüşün hikayesi.

Oğlum dizisi konusu: Proje ve senaryo tasarımının Ahmet Katıksız’a, senaryosunun Hürer Ebeoğlu ve Sevgi Yılmaz’a ait olduğu dizinin yönetmenliğini Gökçen Usta üstleniyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Merakla beklenen projenin teaser’ı bir çocuğun rüyasından açılırken teaser’daki “Umut, her zaman bir yolunu bulur, kayadan fışkıran bir çiçek gibi…” sözleri dizinin seyirciye etkileyici bir umut hikayesi aktaracağının sinyallerini verdi.

Emanet dizisi konusu: Zengin ve karizmatik bir iş adamı olan Yaman Kırımlı ile masum ve mütevazi bir hayatı olan Seher Kerimoğlu'nun hikayesini içeren dizide hem Yaman hemde Seher ailesini kaybeden ve kendilerinden başka bir yakını olmayan yeğenleri Yusuf’u emanet olarak görmektedir. Yaman Kırımlı çok zengin bir adamdır ama geçmişte yaşadığı zor günlerin etkisinden bir türlü kurtulamaz.

SON NEFESİME KADAR DİZİSİ KONUSU NE?

Yıllar önce kızını büyük bir felaket sonrası kaybetmiş acılı bir annedir Mihri. Bu kayıp sonrası aldığı radikal bir karar yüzünden ailesi dağılmış, oğlu ve kocası tarafından terk edilmiş, tek başına kalmıştır. Ancak Mihri yılmamış, kızından geriye kalan tek hatıra olan torununa sımsıkı sarılmış, hayatın ona getirdikleriyle barışık, küçük sade bir hayat yaşamaya başlamıştır. Ta ki kızının ölümünün müsebbibi ve bir suç makinası olan Ejder’in hapisten çıktığını duyana kadar.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Mihri, Ejder’in serbest kaldığını duyduğu an adeta çılgına döner. Artık tek düşüncesi onu yakalamak, adaleti tesis etmek ve kendi kızının başına gelen felaketin bir başka masumun daha başına gelmesine mani olmaktır. Mihri sezgilerine güvenir ve onun peşine düşer.

Mihri sezgilerinde haklıdır. Ejder gerçekten de hapisten çıkar çıkmaz korkunç bir suça bulaşır. Mihri onu engellemek, onu durdurmak için mesleğini, hatta canını ortaya koyar.

Ancak Ejder ile Mihri’yi birbirine bağlayan ve sonsuza kadar kopmayacak bir bağ daha vardır. Bu küçük Umut’tur. Mihri bir yandan dağılan ailesinin parçalarını toplamaya çalışırken, bir yandan da torununu kaybetmemek için büyük bir mücadeleye girer.

Bu akşam hangi diziler var? Tüm kanalların Salı dizileri.. Salı akşamı TV yayın akışı 15 Şubat 2022

Bu akşam hangi diziler var? Tüm kanalların Salı dizileri.. Salı akşamı TV yayın akışı 15 Şubat 2022