CNN TÜRK’te yeni yayın dönemi başladı

CNN TÜRK’te  yeni yayın dönemi başladı

CNN TÜRK’ün yeni yayın dönemi, 10 Eylül Pazartesi itibariyle başladı.

CNN TÜRK yeni yayın dönemine haber bültenleri, tartışma ve spor programları ile hafta sonu lifestyle programlarıyla 10 Eylül Pazartesi gününden itibaren başladı. İşte CNN TÜRK ekranlarında izleyebileceğiniz tüm programlar... 

Tartışma programları

Tartışma programlarının tartışmasız en tecrübeli isimlerinin sunduğu Ahmet Hakan ile Tarafsız Bölge, Hande Fırat ile Gece Görüşü, Deniz Bayramoğlu ile Gündem Özel, Ankara’nın tecrübeli gazetecisi Ercan Gürses ile Türkiye’nin Gündem yeni yayın dönemiyle CNN TÜRK’te ekrana gelmeye devam ediyor. Buket Aydın’ın sunacağı yeni bir tartışma programı da Eylül ayında CNN TÜRK’te ekrana gelmeye başlıyor.

Tarafsız Bölge ekranlara geri dönüyor…

10 Eylül Pazartesi günü saat 21:00’de, Ahmet Hakan ile Tarafsız Bölge yeni yayın dönemine Muharrem İnce ile merhaba diyor. Muharrem İnce, CHP’de yaşanan gelişmelere ve Türkiye gündemine dair her şeyi Ahmet Hakan’la Tarafsız Bölge’de değerlendiriyor. Ahmet Hakan soruyor, 24 Haziran’da CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı olan Eski Yalova Milletvekili Muharrem İnce yanıtlıyor.

Her Salı günü saat 21:00’de Ercan Gürses ile Türkiye’nin Gündemi, hızla değişen gündemde, olup biteni anlamak, farklı görüşleri en cesur, en basit, en anlaşılır ve en açık şekilde görmek için konuklarıyla ekrana geliyor.

Her Perşembe günü saat 21:00’de, Hande Fırat, siyasetin gündemine damga vuran tüm gelişmeleri Gece Görüşü’nde tartışmaya açıyor. Abdulkadir Selvi, Gürkan Hacır, Murat Çelik ve Mehmet Şahin Ankara’nın sıcak gündemini değerlendiriyor. Her Cuma saat 21:00’de, Deniz Bayramoğlu ile Gündem Özel, gündemdeki en sıcak gelişmeleri konuklarıyla tartışıyor.

Gün boyu haber kuşakları 


Hafta için her gün; saat 06:00’da dünden sabaha yansıyan gelişmeler, yaşananların yankıları, günün ve haftanın sıcak gelişmeleri, trafiğin durumu Büşra Sanay ile Güne Merhaba’da,

saat 10:00’da sabahın en taze haberleri, Ankara kulislerinde konuşulanlar, ekonomide günün nabız atışları, uzman yorumcular, köşe yazarları ile Sultan Arınır ile 10’dan Sonrası’da,

saat 13:00’te gün akarken en sıcak, doğru ve en hızlı haber Zeynep Özyol ile Bugün’de,

saat 15:00’te günü şekillendiren, geleceği yönlendiren her gelişme canlı yayında Başak Şengül ile Günlük’te,

saat 18:00’de günün gelişmeleri Buket Güler ile Ana Haber’de ekrana geliyor.

CNN TÜRK’te yeni bir haber kuşağı başlıyor…

Hafta içi her gün saat 23:00’te; 24 saatte yaşananlar, güne damga vuran haberler, hayata ve insana dokunan olaylar, farklı bir süzgeçten geçirilip güne nokta; Fulya Kalfa’nın sunacağı Günün Sonu’nda konuluyor ve yeni günün ilk saatlerinin ilk manşetleri bu programda atılıyor. Fulya Kalfa hafta içi her gece saat 23:00-01:00 arasında yayınlanan Günün Sonu’nda izleyicileriyle buluşuyor.

Gece boyunca yaşananlar, Tunç Arslanalp ve Duygu Kaya’nın sunumuyla aktarılıyor. En güvenilir hava durumu tahminleri Meteoroloji Mühendisi Bünyamin Sürmeli ile CNN TÜRK’te ekrana geliyor.

Hafta sonu saat 18:00’de ise, dünyadan sıcak gelişmeler, son dakika bilgileri, gözden kaçanlar, perde arkasında kalanlar, canlı yayınlar, farklı konular, özel konuklarla Semiha Şahin ile Hafta Sonu Ana Haber’de ekrana taşınıyor.

Ekonominin nabzı

Hafta içi her gün saat 09:00’da, Mine Uzun ile Parametre’ye Hakan Çelik, Ercan Gürses, Murat Çelik, Dicle Canova, Serkan Demirtaş da yorumlarıyla katılıyor. Programda ekonomiden siyasete gündemdeki tüm konular ele alınıp, detaylar objektif yorumlarla aktarılıyor.

 

Gün boyu ekrana gelen ekonomi bültenlerinde Cem Seymen ve piyasaların kapandığı 17:30’da Kapanış Zili ile Beste Uyanık piyasaların nabzını tutuyor.

Süper Lig Maç Özetleri özel programlarla CNN TÜRK’te

CNN TÜRK, hafta içi her gün spor bültenlerinde ve cumartesi, pazar ve pazartesi günü ekrana gelen spor programlarında sporun deneyimli isimlerini buluşturuyor, Süper Lig maç özetlerini ekrana taşıyor. Her Pazartesi saat 10:25’te, Süper Lig Saati’nde Süper Lig'de oynanan maçlar, an ve an coşku ve goller, en kritik dakikalar ekrana geliyor. Her Pazartesi saat 19:30’da, Gündem Spor'da Süper Lig'de maç özetlerini ve sporda öne çıkan gelişmeleri Cem Yılmaz ve Uğur Meleke yorumluyor. 

CNN TÜRK Spor servisinden Cem Yılmaz, Emre Tilev, Uğur Önver, Erhan Karakuş, hafta içi spor bültenleriyle spora dair tüm gelişmeleri aktarıyor. Hafta sonu saat 17:30’da “Maç Başlıyor”da Süper Lig maçları öncesi son gelişmeler ekrana geliyor. Her Cumartesi, Emre Tilev ve Uğur Önver'in sunduğu Gündem Futbol programında, CNN TÜRK Spor Direktörü Cem Yılmaz ve Hürriyet Gazetesi yazarları Uğur Meleke yorumlarıyla katılıyor.

Her Pazar, Süper Lig’in nabzı maç görüntüleriyle Pazar Akşamı Futbol’da tutuluyor. Futbolun usta isimleri Fuat Akdağ, Tayfun Bayındır ve Serdar Ali Çelikler tartışmalı pozisyonları yorumluyor, takımların performansını değerlendiriyor.

CNN TÜRK Programları

Onlar hayal ediyor, Hayal Et gerçekleştiriyor,

Her Pazar saat 21:00’de, CNN TÜRK hayallerin gerçekleşmesini tanıklık ediyor. Semih Yalman hayali olan herkese ilham kaynağı olacak bir programla, hedeflerini gerçekleştirmek isteyenlere yol gösteriyor.

Her Pazar saat 13:15’te, Sevilay Öztürk sizleri mutluluğa davet ediyor, sağlıklı kaliteli bir yaşamın ipuçlarını veriyor. CNN TÜRK’te ekrana gelecek sağlıklı yaşam programı, spordan beslenmeye, nefes eğitiminden yeni hobiler edinmeye kadar, hayata keyif katacak öneriler sunuyor.

Her Perşembe saat 16:20’de, kültür sanat dünyasının ana haber bülteni Afiş, sinemadan tiyatroya, edebiyattan sanata haberlerle ekrana gelmeye devam ediyor. Nefise Karatay, oyuncularla buluşuyor, kulislerin kapısını çalıyor, yeni çıkan kitapların ayrıntılarını yazarlarına soruyor.

Yeni sezonda Her Cumartesi saat 09:00’da, Leyla Ataman ile Sağlık Kontrolü doğruluğu kanıtlanmış tıbbi bilgiler ve güvenilir doktorların yorumlarıyla hayatınıza sağlık katmaya devam ediyor. Beslenme ve sağlık ilişkisi, modern tedavi yöntemleri ve tıptaki en yeni gelişmeler uzman doktorların açıklamalarıyla Sağlık Kontrolü’nde ekrana geliyor.

Hafta sonu saat 10:00’da, Hakan Çelik ile Hafta Sonu CNN TÜRK’te yeni sezonda yeni bölümlerle gündem yaratmaya devam ediyor. Uzman isimler siyasetten ekonomiye gündemdeki konulara ve sorulara Hafta Sonu’nda yanıt veriyor.

Akıllı telefonlar, sürücüsüz otomobiller, hayatı kolaylaştıran yeni nesil ürünler…

Her Cumartesi saat 11:20’de, Ahmet Can, Teknoloji Her Yerde’yle yaşamın vazgeçilmezi haline gelen teknoloji dünyasını mercek altına alıyor. Elektrikli bisikletlerden, akıllı ev aletlerine, sağlıklı yaşam uygulamalarından güvenlik sistemlerine kadar, dijital dünyadaki tüm yenilikler Teknoloji Her Yerde ile CNN TÜRK ekranlarına taşıyor.

Her Cumartesi saat 13:10’da, Fotoğrafçı Mehmet Turgut stüdyosundan çıkıyor, ünlü isimlerle kent sokaklarını fotoğraflıyor. CNN TÜRK’te ekrana gelen Falan Filan ile Mehmet Turgut, izleyenlere başarılı fotoğraflar çekmenin tüyolarını veriyor, konuklarıyla hayata dair eğlenceli bir sohbet gerçekleştiriyor.

Her Cumartesi saat 14:10’da, Şef Can Oba Doğanın Tadı’nda izleyicileri CNN TÜRK ekranlarında doğanın içinde geçen bir lezzet yolculuğuna davet ediyor. Kolay tarifler, farklı pişirme teknikleri, yöresel yemeklerin hikâyesi ekrana taşınıyor.

Her Cumartesi saat 20:00’de, bir CNN TÜRK klasiği Cüneyt Özdemir ile 5N 1K yeni sezonda da dünyanın gündemini tutmaya devam ediyor. En sıcak bölgelerden görüntüler, özel haber dosyaları, gündem belirleyen isimlerle yapılan röportajlar 5N 1K’da ekran geliyor.

Çevre kirliliği, küresel ısınma ve günden güne azalan yeşil alanlar…

Her Cumartesi saat 21:15’te, doğanın alarm zilleri çalıyor, Güven İslamoğlu bu sesi CNN TÜRK’te duyuruyor. Türkiye doğa harikaları, çevre bilincinin gelişmesi, doğayla dost bir yaşamın formülü ekrana taşınıyor.

Kültür ve sanat dünyasından satır başları, müzikli dakikalar ve her daim kaliteli sohbet…

Her Pazar saat 11:20’de, Güneri Civaoğlu ile Şeffaf Oda keyifli pazar sohbetlerine devam ediyor.

Toprağın sesini dinliyor, üretimin gücüne inanıyor…

Cem Seymen Para Dedektifi’yle tarımı bilimle buluşturuyor, daha verimli bir Türkiye için emek verenlerin öyküsünü CNN TÜRK ekranına taşıyor. Ürün maliyetleri nasıl azalır? Yerli ve milli üretim için neler gerekli? Tarımın ekonomideki rolü neden çok büyük? Hepsi ve daha fazlası Her Pazar saat 20:00’de Cem Seymen ile Para Dedektifi’nde ekrana geliyor. 

Her Pazar saat 20:00’de, Cem Seymen, CNN TÜRK’te Başka Bir Dünya Mümkün diyerek yola çıkıyor, çalışan, başaran, değer katan insanları ve projelerini araştırıyor. Yeni fikirler, ufuk açan öneriler ve girişime teşvik eden başarı hikayeleri… Para Dedektifi ve Başka Bir Dünya Mümkün programı 15 günde bir dönüşümlü olarak ekrana geliyor.

Türkiye’deki yabancılar 

Farklı ülkelerde doğdular, Türkiyeli oldular… Onlar Türkiye’nin yerli yabancıları!

Her Pazar saat 21:20’de, “Türkiye’deki Yabancılar”da CNN TÜRK yurtdışından gelip Türkiye’ye yerleşen ve hayatını burada sürdüren yabancıların hikayesini ekrana taşıyor, Türkiye’yi onların gözünden değerlendiriyor.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS