hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  CUMA MESAJLARI 2021 | Anlamlı, en güzel, resimli Cuma sözleri, farklı Cuma mesajı örnekleri  

  CUMA MESAJLARI 2021 | Anlamlı, en güzel, resimli Cuma sözleri, farklı Cuma mesajı örnekleri
  expand

  26 Kasım 2021 Cuma mesajları bu hafta da İslam alemine “hayırlı cumalar” mesajı iletmek isteyen kişiler tarafından paylaşılacak. En güzel Cuma sözleri resimli, yazılı, dualı olarak çeşitli dijital platformlarda yerini alacak. İşte paylaşmak isteyen kişiler için hazırlanmış resimli, resimsiz Cuma mesajları…

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kasım ayının son Cuma günü birçok kişi hazırladığı Cuma sözleri paylaşımını yapacak. 26 Kasım 2021 Cuma günü bu ayın son cuması olacak. İşte bu günde paylaşımda bulunmak isteyen kişiler için en güzel Cuma sözleri örnekleri…

  CUMA MESAJLARI 2021: ANLAMLI EN GÜZEL CUMA SÖZLERİ YENİ

  Allah'ım; Yolda olana "Selâmet" Hasta olana "Afiyet" Darda olana "Metanet" Nasip Eyle.. Hayırlı cumalar.

  Allah’a davet eden, Salih amel işleyen ve ben gerçekten Müslümanlardanım diyen kimseden daha güzel sözlü kim olabilir? (Fussilet Suresi 33. Ayet)

  Yerin, göğün, mülkün ve her türlü iyiliğin sahibi, Yüce Mevlam’ın ümidinizi kaybettiğinizde sizin için yazdığı kaderin, hayallerinizden daha güzel olduğunu hatırlatacağı, gönlünüzce bir gün olsun inşallah. Hayırlı cumalar.

  İslam gibi bir dinimiz, Hz. Muhammed (s.a.v) gibi bir peygamberimiz ve mübarek bir Cuma günümüz var. Allah(c.c) dostu, cennetlik kullardan olup dinimize şükredip iman edenlerden yap bizleri Yarabbi. Herkese Hayırlı Cumalar olsun.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  "Allah’ım! Senden Seni sevmeyi, Seni sevenleri sevmeyi ve Senin sevgine ulaştıran ameli yapmayı isterim…" (Tirmizî, "De’avât", 73)

  Allah'ım! Seni zikretmek, nimetlerine şükretmek ve sana en güzel biçimde ibadet etmek konusunda bana yardım eyle. (İbn Huzeyme, Dua, 751)

  Bugün Cuma... Rabbim!.. Dualarınızı hayırlı kılarak kabul eylesin. Cumanız bereketli ve gönlünüzce olsun inşallah.

  “De ki; Eğer duanız olmasa Rabbimin katında ne ehemmiyetiniz var.” (Furkan, 77)

  RESİMLİ CUMA MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

  Sevaplar içinde Cuma günü ve gecesinde yapılandan daha kıymetlisi, günahlar içinde de, Cuma günü ve gecesinde işlenilenden daha kötüsü yoktur. Cuma günü, kuşlar, vahşi hayvanlar birbirine, "Selam size, bugün Cumadır" derler.

  Ey Rabbim! Şu sonsuz merhamet ve rahmet deryasından bir damla da olsa, nasiplenmeyi hak eden kullarından eyle bizi. Amin. Hayırlı nurlu cumalar dilerim.

   

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow