hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  16-22 Haziran haftalık burç yorumları

  16-22 Haziran haftalık burç yorumları
  expand

  16-22 Haziran haftası haftalık burç yorumları... Astrolog Binnur Zaimler'den bu hafta iş hayatınızda neler olacak? Haftalık burç yorumlarınız için tıklayınız. Haftalık burç yorumları haberimizin içinde.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Koç burcu haftalık burç yorumları

  Koç burcu ve yükselenlerini bu hafta neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarında bu haftanın ilk iki gününe baktığımız zaman çok daha sosyal, daha fazla insan içinde olduğunuz, takım çalışmasına çok daha yatkın olduğunuz, beraber iş birliği içinde belli şeyleri gerçekleştirdiğiniz ekibin bir parçası olduğunuz bir döneme giriyorsunuz.

  Boğa burcu haftalık burç yorumları

  Haftalık burç yorumlarında bu haftanın ilk iki günü, kariyeriniz, imajınız, toplum tarafından nasıl algılandığınız önem kazanacak. Başkaları sizi konuşuyor olabilir. Siz bunun farkında olmayabilirsiniz.

  İkizler burcu haftalık burç yorumları

  Haftalık burç yorumlarında bu hafta ikizler burcunu neler bekliyor? Yönetici gezegeniniz ve zihinsel iletişim, düşüncelerimiz ile ilgili olan Merkür hala geri harekette. Merkür'ün geri hareketi tabiki kafanızı bir parça karıştırabilir. Düşüncelerinizi, aksiyonlarınızı, iletişim ile ilgili konuları hep revize etmekte büyük fayda var.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yengeç burcu haftalık burç yorumları

  Haftalık burç yorumlarında bu hafta yengeç burcunu neler bekliyor?  Ayın etkisiyle ilk günleri daha çok yurtdışı bağlantılı, medyayla ilgili konularla geçirebilirsiniz. Aynı zamanda ortaklaşa alanda yatırımlar, eşinizle, ortağınızla yaptığınız yatırımlar, bankacınıza danışmanız gereken konular, bütün bunlar haftanın ilk iki günü söz konusu görünüyor. 

  Aslan burcu haftalık burç yorumları

  Haftalık burç yorumlarında bu hafta aslan burcunu neler bekliyor? Aslan burçları  bu haftaya, yalnız başlamıyorlar. Her zaman yanınızda birileri var ve bu dönemi en iyi şekilde değerlendirmeniz gerekiyor. Karşıdaki kişi en yakın çalışma arkadaşınız olabilir ya da yöneticiniz olabilir veya başka biri olabilir. Birebir onunla birlikte çalıştığınız zaman size çok faklı gelen radikal gelen hatta bir parça sizi rahatsız eden fikirlere de kendinizi açmanız sizi başarıya götürecek görünüyor.

  Başak burcu haftalık burç yorumları

  Haftalık burç yorumlarında bu hafta başak burcunu neler bekliyor? Başak burçları haftanın ilk iki günü ofiste görünüyor. Ofis hayatı, ofiste yaptıklarınız, ürettiğiniz, üzerinde çalıştığınız konular çok daha öne çıkıyor. Burada takım çalışması, başkalarıyla birlikte çalışmak, size destek veren kişilerle bir araya gelip omuz omuza çalışmak, dirsek temasında çalışmak çok önemli.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Terazi burcu haftalık burç yorumları

  Haftalık burç yorumlarında bu hafta terazi burcunu neler bekliyor? Terazi burçlarını ve yükselenleri bu haftaya iyi başlıyorlar. Kendilerini ifade etmek son derece kolay. Sahneye çıkmanız, eğitim vermeniz, başkalarına birşeyler anlatmanız, yaptığınız çalışmaları keyifle ve özenle karşı tarafa dile getirmeniz özellikle haftanın iki günü çok mümkün görünüyor.

  Akrep burcu haftalık burç yorumları

  Haftalık burç yorumlarında bu hafta akrep burcunu neler bekliyor? Pazartesi ve salı günlerine baktığımızda, herkes dış dünyada koştururken siz bir parça daha ev, aile düzeni, ev hayatı gibi konulara zaman ayırmalısınız. Ajandanızı çok fazla iş ile ilgili doldurmamanızı ve bir parça daha özel hayatınıza zaman ayırmanız gerektiğini söyleyebilirim. 

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yay burcu haftalık burç yorumları

  Haftalık burç yorumlarında bu hafta yay burcunu neler bekliyor? Pazartesi ve salı günleri sizin için, özellikle iletişimle ilgili son derece güzel günler. Eğer internet bazlı bir iş yapıyorsanız, sosyal medyayı kullanıyorsanız ya da sözlü veya yazılı iletişim çalışmalarınız çok ön plandaysa işte pazartesi ve salı günlerine önemli konularınızı koyabilirsiniz. 

  Oğlak burcu haftalık burç yorumları

  Haftalık burç yorumlarında bu hafta oğlak burcunu neler bekliyor? Haftanın ilk iki günü maddi konuların, maddi birikimlerin, paranızın önemli olduğunu görüyoruz. Bütçenizi masaya yatırmak,  gelirleri, giderleri bir parça görmek için oldukça önemli bir iki gün.

  Kova burcu haftalık burç yorumları

  Haftalık burç yorumlarında bu hafta kova burcunu neler bekliyor? Pazartesi ve salı günlerine baktığımızda ay, kova burcunda. Yani herkes tarafından çok daha fazla farkedildiğiniz, ortaya çıktığınız, ayın sizi aydınlattığı bir iki gün. Bu iki gün boyunca bir yerlere kaçmak kendi başınıza çalışmak, kendi özel planlarınızı gerçekleştirmek çok mümkün görünmüyor. 

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Balık burcu haftalık burç yorumları

  Haftalık burç yorumlarında bu hafta balık burcunu neler bekliyor? Balık burçları bu haftaya biraz geri planda giriyorlar. Kendinize ayırabileceğiniz, tek başınıza çalışabileceğiniz, belki kimseye bahsetmeden gizli çalışmalar yapabileceğiniz bir dönemdesiniz. 

   

   

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow